TV reklama “Strength” ukazuje zajímavé aplikace na sport

Kromě povedeného spotu nám Apple představuje také řadu aplikací, které možná neznáte. Které to jsou?

Apple nepřestává s mediální podporou posledního modelu iPhone 5S a představuje spot, který cíli na sportovce. Kromě povedeného spotu nám Apple představuje také řadu aplikací, které možná neznáte. Které to jsou?

[youtube id=”xTjejvnBJfU” width=”100%” height=”auto”]

Wahoo Fitness – Aplikace měřící vaše sportovní výkony na kole, při běhu, nebo jakékoliv jiné aktivitě, při které budete používat jeden ze čtyř podporovaných sport-trackerů Garmin.

Zepp Golf – Pokud jste vášnivý golfista, můžete si za $150 koupit speciální tracker, který  připnutí na rukavice bude do vašeho iPhone odesílat detailní informace o vašem úderu.

Misfit – Aplikace, která vás dnutí se hýbat. Tak by mohl znít slogan této aplikace, ve které si můžete zadávat své sportovní cíle. Kromě jiného umí také měřit kvalitu vašeho spánku nebo sdílet své výsledky s přáteli. To vše navíc zdarma.

SprintTimer Photo Finish – Užitečná appka pro všechny trenéry. Pokud pořádáte závod a nemáte zrovna u sebe cílovou fotobuňku, nasměrujte váš iPhone na cílovou čáru a ta vám pomůže dokonale rozluštit pořadí sportovců.Snadné a efektivní!

Nike+ Running – O této aplikaci na běhání od Nike jsme vám již psali, proto pokud ji neznáte, doporučujeme přečíst naši recenzi.

miCoach – Nová aplikace, která díky tzv. “smartballu”, nevému fotbalovému míči od Adidas, dokáže na iOS zobrazovat traektorii letu balonu, jeho rychlost a mnoho dalších statistik. Nedokáži posoudit, zda je pro fotbalisty tento chytrý míš přínosem, nicméně jde o velice zajímavou technologii, o které vám později napíšeme samostatný článek.

Health Mate – Podobná aplikace jako Misfit, která je ale více zaměřená na analytiku a grafy. Samozřejmostí pak je možnost překonávat vaše přátele. Tato aplikace je také zdarma.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

8 nejlepších Star Wars her pro iOS

Následující článek

LaCie Fuel: bezdrátový externí hardisk s vlastní wi-fi

Související články

South Park: Tentokrát si vzal ostře do parády Apple s iPadem

South Park je animovaný seriál o 4 klucích z Colorada, kteří vidí dospělácký svět svým vlastním "dětským" pohledem. U nás se také kdysi vysílal, nyní tomu tak bohužel není, avšak dá se jednoduše zhlédnout pomocí internetu. Ti kteří ho znají ví, že je trošku peprnější a drsnější než ostatní animované seriály. V posledních řadách se South Park strefuje do aktuálních témat a problémů a opravdu ostrými parodiemi vyvolává rozruch. A protože začíná čerstvá patnáctá řada, koho jiného sejmout v prvním dílu, než samotný Apple.
Číst více

Vítejte na novém iPhoneTips.cz

Příspěvek, který právě čtete, se mi nepíše snadno, přesto jsem se na jeho publikování těšil již několik měsíců. Proč? Určitě již tušíte odpověď – magazín iPhoneTips.cz se vrací po více jak roce opět k životu a navíc v zcela novém designu a s chutí dělat magazín pro fanoušky Apple ještě lépe.