8 nejlepších Star Wars her pro iOS

Hry s tématikou Star Wars si získal obrovskou oblibu především díky komunitě, která se k tomuto kultu hlásí. Dokonce ani iPhony se nedokázaly vyhnout celé řadě Star Wars her, které byly vytvořeny, aby svým uživatelům poskytovali radost pokaždé, když se chtějí oddávat intergalaktickým dobrodružstvím. Dnes si představíme 8 nejlepších Star Wars her pro iOS.

Hry s tématikou Star Wars si získaly obrovskou oblibu především díky komunitě, která se k tomuto kultu hlásí. Dokonce ani iPhony se nedokázaly vyhnout celé řadě Star Wars her, které byly vytvořeny, aby svým uživatelům poskytovaly radost pokaždé, když se chtějí oddávat intergalaktickým dobrodružstvím. Dnes si představíme 8 nejlepších Star Wars her pro iOS.

1. Star Wars Pinball 3

Zde si procvičíte především reflexy. U Star Wars pinballu vás překvapí příjemné prostředí, které plně koresponduje s motivy starých epizod slavného filmu.

AppStore – iPhone

AppStore – iPad

2. Angry Birds Star Wars I + II

Naštvané ptáky hrál už skoro každý uživatel iPhonů, zkoušeli jste je ovšem ve Star Wars verzi? Jedná se o vtipné pojetí této hry, které ocení především skalní fanoušci.

První díl: AppStore – iPhone

Druhý díl: AppStore  – iPhone

3. Star Wars: Assault Team

Tentokrát se už půjde do opravdové bitvy. Jedná se o akci, ve které je zapotřebí strategického uvažování, abyste dokázali zabít nepřítele dříve, než zabije on vás.

AppStore – iPhone

AppStore – iPad

4. LEGO Star Wars: The Complete Saga

Lego provedení Hvězdných válek stále neubírá na popularitě a tak si uživatelé mohou užívat vybuchující a krvácející kostičky lega i v telefonech.

AppStore – iPhone

AppStore – iPad

5. Star Wars: Knights of the Old Republic

Tentokrát už se nejedná o dětskou hru, nýbrž o pravé RPG, ve kterém budete likvidovat hordy nepřátel, kteří neuznávají galaktickou republiku.

AppStore – iPhone

6. Star Wars: Pit Droids

Pokud se rádi odreagujete u puzzle hry, kde budete s Pit droidy hledat cestu z bludiště, tak je hra Star Wars: Pit Droids to pravé ořechové pro vás.

AppStore – iPhone

AppStore – iPad

7. Star Wars: Tiny Death Star

Hvězda smrti je jistě moc hezké místo a pokud se chcete podívat, jak to vypadá uvnitř, tak vám to umožní tato hra, kde si budete připadat jako ve vězení z 8 bitů.

AppStore – iPhone

AppStore – iPad

8. LEGO Star Wars: Microfighters

Na závěr si dáme něco opravdu senzačního a sice likvidování stíhačů Impéria. Není nad to podpořit Republiku a pomoci jí dosáhnout vytoužené demokracie a svobody.

AppStore – iPhone

AppStore – iPad

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Ty nejzajímavější novinky v iOS 8

Následující článek

TV reklama "Strength" ukazuje zajímavé aplikace na sport

Související články

Minigore: lego survival střílečka

Jedna z nejočekávanějších her je právě venku! Minigore jsem charakterizoval jako lego survival střílečku. Hlavní postavou je sympatický lego panáček (přítelkyně ho charakterizovala jako dřevorubce :). Vaším úkolem bude ubránit se ohromnému zástupu příšer.