8 nejlepších Star Wars her pro iOS

Hry s tématikou Star Wars si získal obrovskou oblibu především díky komunitě, která se k tomuto kultu hlásí. Dokonce ani iPhony se nedokázaly vyhnout celé řadě Star Wars her, které byly vytvořeny, aby svým uživatelům poskytovali radost pokaždé, když se chtějí oddávat intergalaktickým dobrodružstvím. Dnes si představíme 8 nejlepších Star Wars her pro iOS.

Hry s tématikou Star Wars si získaly obrovskou oblibu především díky komunitě, která se k tomuto kultu hlásí. Dokonce ani iPhony se nedokázaly vyhnout celé řadě Star Wars her, které byly vytvořeny, aby svým uživatelům poskytovaly radost pokaždé, když se chtějí oddávat intergalaktickým dobrodružstvím. Dnes si představíme 8 nejlepších Star Wars her pro iOS.

1. Star Wars Pinball 3

Zde si procvičíte především reflexy. U Star Wars pinballu vás překvapí příjemné prostředí, které plně koresponduje s motivy starých epizod slavného filmu.

AppStore – iPhone

AppStore – iPad

2. Angry Birds Star Wars I + II

Naštvané ptáky hrál už skoro každý uživatel iPhonů, zkoušeli jste je ovšem ve Star Wars verzi? Jedná se o vtipné pojetí této hry, které ocení především skalní fanoušci.

První díl: AppStore – iPhone

Druhý díl: AppStore  – iPhone

3. Star Wars: Assault Team

Tentokrát se už půjde do opravdové bitvy. Jedná se o akci, ve které je zapotřebí strategického uvažování, abyste dokázali zabít nepřítele dříve, než zabije on vás.

AppStore – iPhone

AppStore – iPad

4. LEGO Star Wars: The Complete Saga

Lego provedení Hvězdných válek stále neubírá na popularitě a tak si uživatelé mohou užívat vybuchující a krvácející kostičky lega i v telefonech.

AppStore – iPhone

AppStore – iPad

5. Star Wars: Knights of the Old Republic

Tentokrát už se nejedná o dětskou hru, nýbrž o pravé RPG, ve kterém budete likvidovat hordy nepřátel, kteří neuznávají galaktickou republiku.

AppStore – iPhone

6. Star Wars: Pit Droids

Pokud se rádi odreagujete u puzzle hry, kde budete s Pit droidy hledat cestu z bludiště, tak je hra Star Wars: Pit Droids to pravé ořechové pro vás.

AppStore – iPhone

AppStore – iPad

7. Star Wars: Tiny Death Star

Hvězda smrti je jistě moc hezké místo a pokud se chcete podívat, jak to vypadá uvnitř, tak vám to umožní tato hra, kde si budete připadat jako ve vězení z 8 bitů.

AppStore – iPhone

AppStore – iPad

8. LEGO Star Wars: Microfighters

Na závěr si dáme něco opravdu senzačního a sice likvidování stíhačů Impéria. Není nad to podpořit Republiku a pomoci jí dosáhnout vytoužené demokracie a svobody.

AppStore – iPhone

AppStore – iPad

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Ty nejzajímavější novinky v iOS 8

Následující článek

TV reklama "Strength" ukazuje zajímavé aplikace na sport

Související články

Galcon Labs: perfektně zpracovaná strategie na iPhone!

Říká se, že méně je někdy více. Je lepší mít hru, ve které můžete dělat tolik věcí, že se v tom dokonce ztratíte, nebo hru, která je sice jednoduchá a je v ní pouze pár prvků, ale zato se s ní sžijete během pár sekund? Se hrami jako Galcon Labs se ukazuje, že to druhé je pravděpodobně pravdou.

Flight Control: dosud nepřekonaná klasika s letadly

Flight Control je herním etalonem pro mnoho dalších her na App Store. Přinesla zajímavý koncept a ještě lepší zpracování, a tak není divu, že se ji spousta tvůrců her snaží napodobit. Originál je však jen jeden. Přečtěte si recenzi jedné z nejúspěšnějších her na AppStore vůbec.