Firemint v březnu představí Flight Control Rocket

Vývojářské studio Firemint oznámilo pokračování jedné z nejúspěšnějších her na App Store, Flight Control. Nový díl se bude jmenovat Flight Control Rocket. A jak vypadá?

Vývojářské studio Firemint oznámilo pokračování jedné z nejúspěšnějších her na App Store, Flight Control. Nový díl se bude jmenovat Flight Control Rocket. A jak vypadá?

Firemint stojí za úspěšnou závodní sérií Real Racing a nyní hodlají udělat sérii i z Flight Control. Recenzi prvního dílu si můžete přečíst v našem článku. Nový díl s názvem “Rocket” se objeví na App Store již tento měsíc, zatím se však neví přesné datum.

Flight Control Rocket bude mít stejný herní systém zasazený do nového prostředí. Úkolem hry je vytvářet cesty pro vesmírné lodě, které musí zakotvit na obří mateřské lodi. Při hře můžete díky různým bonusovým lodím získat body navíc a zlepšit si skóre. Pokud jste ještě nehráli původní díl Flight Control, doporučuji ho vyzkoušet (pokud již nejste jedním z mnoha milionů uživatelů). Zjistíte, jestli vám herní koncept sedne a zrátíte si tak čekání na tento nový díl, na jehož trailer se můžete podívat níže.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6462huinV6A&feature=youtu.be[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Angry Birds Space: první herní trailer z vesmíru

Následující článek

Apple: nejdůležitější novinky 10. týdne roku 2012

Související články

Apple iOS 4.3 Beta: nové gesta a funkce zachycené na videu

Včera jsme vám psali o něčekaném uvedení iOS 4.3 Beta, která kromě velice diskutované funkce proměnit iPhone ve WiFi HotSpot, odhalila také směr, jakým se Apple bude ubírat na poly dotykového ovládání. Prohlédněte si včerejší video z kanálu CNET, na kterém jsou všechny gesta 4 a 5 prsty velice pěkně zachyceny!

Vyhlášení soutěže: už známe výherce docku od SONY

Jak pravděpodobně víte, v pátek jsme uspořádali soutěž o dock SONY v hodnotě téměř 4.000 Kč. Soutěže se mohl zůčastnit každý, kdo stihl napsat své iniciály do formuláře umístěného na soutěžní stránce pouze do doby, než naše fanouškovská stránka na Facabooku pokoří 10.000 fanoušků. Pro nás absolutně nečekaně získání téměř dvou tisíc nových fanoušků trvalo necelých 6 hodin, tak vaše šance na výhru byla opravdu veliká.