Firemint v březnu představí Flight Control Rocket

Vývojářské studio Firemint oznámilo pokračování jedné z nejúspěšnějších her na App Store, Flight Control. Nový díl se bude jmenovat Flight Control Rocket. A jak vypadá?

Vývojářské studio Firemint oznámilo pokračování jedné z nejúspěšnějších her na App Store, Flight Control. Nový díl se bude jmenovat Flight Control Rocket. A jak vypadá?

Firemint stojí za úspěšnou závodní sérií Real Racing a nyní hodlají udělat sérii i z Flight Control. Recenzi prvního dílu si můžete přečíst v našem článku. Nový díl s názvem “Rocket” se objeví na App Store již tento měsíc, zatím se však neví přesné datum.

Flight Control Rocket bude mít stejný herní systém zasazený do nového prostředí. Úkolem hry je vytvářet cesty pro vesmírné lodě, které musí zakotvit na obří mateřské lodi. Při hře můžete díky různým bonusovým lodím získat body navíc a zlepšit si skóre. Pokud jste ještě nehráli původní díl Flight Control, doporučuji ho vyzkoušet (pokud již nejste jedním z mnoha milionů uživatelů). Zjistíte, jestli vám herní koncept sedne a zrátíte si tak čekání na tento nový díl, na jehož trailer se můžete podívat níže.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6462huinV6A&feature=youtu.be[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Angry Birds Space: první herní trailer z vesmíru

Následující článek

Apple: nejdůležitější novinky 10. týdne roku 2012

Související články

Nový iPhone 4: Apple ztratil prototyp, máme první informace!

Do redakce internetovému magazínu Gizmodo se se dostal prototyp neznámého zařízení, který svým designem velice nápadně připomíná vylepšený iPhone, součástky přístroje na sobě nesou značky Apple a podobná konstrukce doposud nebyla v jiném přístroji k vidění. Apple se dokonce neoficiálně vyjádřil ve smyslu, že skutečně prototyp nového iPhone ztratil a chce ho zpět! Zní to slibně, co říkáte? Všechny novinky a informace o novém iPhone 4 najdete v našem článku.