LaCie Fuel: bezdrátový externí hardisk s vlastní wi-fi

Už dlouhou dobu se řeší záležitost, jak uspokojit uživatele s vysokými nároky na datový prostor. Ačkoliv se objevila už řada možností jak si s daty poradit, tak mnoho z nich bylo příliš nepohodlným řešení. Příjemnou alternativou může být novinka LaCie Fuel, která dorazila už i na český trh.

LaCie Fuel je drobné a nenápadné zařízení, které slouží jako doplňkový prostor pro jakékoliv iOS zařízení. Kapacita tohoto drobečka je rovný 1TB. Výrobce se pyšní tím, že mohou uživatelé na úložiště nahrát 500 celých filmů, 160000 písniček nebo 190000 fotek.

Nejedná se ovšem jen o ledajaký externí harddisk, LaCie toho umí mnohem více. Lze se k ní připojit přes USB kabely, které jsou v balení, ale standardně tato vychytávka funguje jako bezdrátové zařízení, které vytváří vlastní wi-fi síť a lze se k němu kdykoliv připojit. Lze z něj velmi snadno streamovat video nebo přehrát data, která by vám zbytečně blokovala paměť telefonu.

Pokud jste zvyklí nakupovat gadgety pro svoje iPhony ze zahraničí, můžete zavítat rovnou na oficiální stránky prodejce a tam si LaCie Fuel zakoupit. Pokud je to pro vás příliš pracné, tak ho můžete zakoupit už i v českých obchodech a to za cenu pohybující se mezi 4-5000 Kč.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

TV reklama "Strength" ukazuje zajímavé aplikace na sport

Následující článek

Apogee MiC 96K je mikrofon pro náročné

Související články