SMS Oskárek: posílejte SMS zdarma do všech sítí

Populární aplikace pro posílání SMS zdarma, SMS Oskárek, konečně přichází na iOS. Je jednoduchá, rychlá a spolehlivá.

Populární aplikace pro posílání SMS zdarma, SMS Oskárek, konečně přichází i na iOS. Je jednoduchá, rychlá, spolehlivá a je zdarma. Pojďme si ji představit.

SMS Oskárek - úvodní obrazovky

Při prvním spuštění se vám aplikace představí několika úvodními obrazovkami a zeptá se vás na telefonní číslo. Jakmile ho zadáte, objeví se prázdná obrazovka, na které v budoucnu najdete seznam všech odeslaných SMS.

SMS Oskárek - vaše telefonní číslo SMS Oskárek - nastavení

Nejdříve je ale důležité zamířit do nastavení. Pokud máte účet v SMS bráně jednoho z operátorů, určitě nezapomeňte vyplnit svoje přihlašovací údaje. Aplikace dokáže posílat SMS i přes brány Poslatsms.cz a sms.sluzba.cz, kde lze taktéž zadat přihlašovací jméno a heslo. Dále pak můžete v nastavení zakázat ukládání odeslaných SMS, nastavit si podpis, který se připojí na konec každé SMS, a zvolit výchozí bránu.

Nyní už k samotnému posílání textových zpráv. To je rozděleno do dvou kroků. V prvním kroku se vás aplikace zeptá na telefonní číslo adresáta. To je možné buď naťukat klávesnicí, nebo vybrat ze seznamu kontaktů ve vašem iPhonu nebo iPodu Touch. Poté si můžete zvolit SMS bránu, která se má pro odeslání SMS použít, nebo nechat aplikaci rozhodnout za vás. Poslední možnost je tzv. Aprílová SMS, což je zpráva, u které lze zadat místo telefonního čísla jméno odesílatele.

SMS Oskárek - adresát SMS Oskárek - text zprávy

Ve druhém kroku přichází na řadu samotný text zprávy. Zde se nachází užitečná funkce pro odstranění diakritiky a počítadlo znaků.

Po stisku tlačítka Odeslat se SMS odešle a po návratu do seznamu odeslaných zpráv si ji můžete prohlédnout.

SMS Oskárek - odesláno

A to je vše. Všechno je velice jednoduché a hlavně funkční. Zprávy jsou odeslány rychle a spolehlivě. Z tohoto důvodu mi nezbývá nic jiného než aplikaci SMS Oskárek doporučit a popřát vám příjemné SMSkování.

SMS Oskárek – Zdarma – App Store link

183 comments
  1. Autore, autore. Kdyby jste si alespoň přečetl co píší na iTunes storu sami tvůrci aplikace. Píší: SMS jsou zdarma nebo velmi levně a prémiové SMS jsou zpoplatněny 20 korunkami.

  2. Nějak mi v popisu chybí informace jestli to jde posílat i z jiných čísel než českých operátorů, nějaká kontrola jestli odeslaná správa byla bezplatná, 

  3. DObrý den mám dotaz, při otevření aplikace mi najede na napsaní zprávy a poté když ji napíšu a chci odeslat tak mi to naíše že musím zadat číslo odesílatele. Jenže problém mám takový, že se nemohu nijak dostat do nastavení abych toto číslo odesílatele mohla nastavit. Mohu poprosit o radu?

  4. Poradte mi lidi jak vyresim problem na app store kdyz si chci stahnout aplikaci z app store zdarma tak mi to napise at se prihlasim k pay pal uctu a zaplatim penize pritom aplikace je zadarmo Poradte jak to mam vyresit

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Reklamy na iPhone 4S se Siri a Johnem Malkovichem

Následující článek

QuickCal Mobile: tvorba nových událostí v mžiku

Související články

iPhone 4: nová televizní reklama vyzdvihuje baterii

Apple vydal novou televizní reklamu na iPhone 4, ve které se dozvíte, že s iPhone 4 můžete déle hrát hry, stahovat data, poslouchat hudbu, nebo třeba sdílet obrázky. Musím potvrdit, že baterie je u iPhone 4 oproti iPhone 3 vydrží déle, na druhou stranu že bych na tom postavil televizní kampaň, to ne. Mám ale takové tušení, že toto není poslední spot, který na iPhone 4 vidíme.