MobileMe: nová pravidla možná již v dubnu, napovídá sám Apple

Spekulace ohledně nového MobileMe už existují velmi dlouhou dobu – a naštěstí to vypadá, že se konečně začíná něco dít. Server iLounge tvrdí, že MobileMe v úplně nové podobě se dočkáme už příští měsíc – tedy před WWDC 2011, kde má být představen mj. nový iPhone 5.

Spekulace ohledně nového MobileMe už existují velmi dlouhou dobu – a naštěstí to vypadá, že se konečně začíná něco dít. Server iLounge tvrdí, že MobileMe v úplně nové podobě se dočkáme už příští měsíc – tedy před WWDC 2011, kde má být představen mj. nový iPhone 5.

Apple prý informuje obchody, že je třeba přestávat prodávat krabicové verze MobileMe a spíše doporučit zákazníkovi si zřídit 60-denní trial, který služba nabízí již dlouhou dobu. Co je ovšem na této informaci zlomové, je, že se Apple snaží odstranit všechny metody zaplacení MobileMe, a tak je více než jasné, že se již brzy dočkáme MobileMe nového a to také s novou cenovkou – zdarma.

Pro ty, kteří si MobileMe zakoupili nedávno, má prý Apple připraveno několik extra služeb (dle mého předpokládam, že půjde pouze o lepší technickou podporu ze strany Apple) jako “odškodnění”. Pokud si tedy hodláte založit nový MobileMe účet, zkuste spíše trial nebo ještě měsíc počkat – vše bude poté jasnější.

Nové MobileMe by mělo být podle všechno představeno na keynote, na které se objeví i představení nové verze operačního systému pro iPhone, iPod touch či iPad – iOS 5. Co se týče novinek, které se v MobileMe očekávají, tak se jedná hlavně o v mnohém vylepšený cloud a dokonce i prý stream z vaší iTunes knihovny. Jenomže to jsou vše jen spíše spekulace a tak si musíme ještě počkat, jak to všechno dopadne. Nové MobileMe je už ale prakticky jistotou, stejně jako oznámení iOS 5.

21 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

World of Goo HD: známá klasika se dostala na iPad

Následující článek

Penultimate: oblíbený a podařený zápisník pro iPad

Související články

Apple: má veľmi veľa penazí, kam ich Steve Jobs investuje?

Nie je žiadnym tajomstvom, že Applu sa v poslednej dobe darí viac než dobre. Nedávno však samotný Steve Jobs prezradil, že finančná zásoba Applu je natoľko obrovská, že by ju bolo vhodné niekam investovať. Ako už iste tušíte, takmer s istotou pôjde o niečo obrovské. Apple má totiž momentálne pripravených neuveriteľných 51 miliárd dolárov, ktoré môžu okamžite investovať.

Chattero UK: elegantní iPad kecálek pro Facebook (soutěž)

Příjemný a jednoduchý interface. Cenově dostupný kecálek, určený pouze pro Facebook - tak by se dal charakterizovat Chattero UK. Troufnu si říci, že se nejedná o tolik známou aplikaci v našich končinách, a to i přesto, že za jejím vznikem stojí Petr Čekyl - autor známých aplikací jako SMS zdarma, MHD či Train & Bus - Europe. Nyní už se ale pojďme podívat blíže na samotnou aplikaci, která, jak brzy zjistíte, si takové přehlížení určitě nezaslouží.