Žena spolkla svůj AirPod poté, co si ho spletla s vitamínem

V novém virálním videu na TikToku žena vysvětluje, jak při chatování s přítelem omylem spolkla jeden ze svých AirPodů. Žena z Utahu jménem Tanna Barker vysvětlila, jak k incidentu došlo. Setkala se s přítelem, a poté, co vytáhla AirPod, aby lépe slyšela, omylem si ho strčila do úst v domnění, že je to vitamín.

“Dala jsem si vitamíny, napila se a cítila jsem, že se ve mně něco zaseklo,” říká ve videu..

“Tak jsem vypila vodu, pokračovala jsem, rozloučila se s přítelem a šla si pro AirPod. A moje prášky jsem měla v ruce. Polkla jsem svůj AirPod.”

Barkerová okamžitě zavolal blízkým přátelům a lékařům, aby požádala o radu. Všichni jí řekli, aby udělala totéž – nechala to přirozeně projít.

“Je tu bonus,” říká Barkerová a směje se. “Stále mám svůj pravý AirPod.”

https://www.tiktok.com/@tannasellsutah/video/7276867471733247275?is_from_webapp=1&sender_device=pc

Případů spolknutých Airpods je mnoho

Ve videu se Barkerová ptá, zda někdo jiný udělal totéž. Jak se ukazuje – ano. Často.

V únoru 2021 muž z Massachusetts spolkl ve spánku jeden ze svých AirPods. Zařízení muselo být odstraněno pomocí nouzové endoskopie.

V listopadu 2021 žena z Massachusetts spolkla jeden ze svých AirPodů poté, co si spletla AirPods a ibuprofen.

V červnu 2022 celebrita ve Spojeném království omylem spolkla AirPod poté, co omylem spolkla bezdrátové sluchátko Apple spolu se svými vitamíny. Později ho pozvracela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

iPhone 15 se nakonec nedodává s barevně sladěnými kabely

Následující článek

Čínský regulátor odhalil, že se kapacita baterie iPhonu 15 zlepšila

Související články

Apple TV: bude moci streamovat Keynote?

Vypadá to, že ano. Někdo totiž napsal Steveu Jobsovi dotaz ohledně streamu prezentací z Macu či iOS zařízení do Apple TV a odpověď byla překvapivá - prý se tato možnost objeví již brzy. Přesněji řečeno, s největší pravděpodobností se objeví s Keynote '11 (která bude součástí balíčku iWork '11), ve kterém vytvoříte prezentaci a poté jí pomocí streamu odprezentujete na Apple TV.

Soutež: Vyhrajte 5 luxusních krytů Ultra-Case!

Díky iPhoneTips.cz a internetovému obchodu Kuptolevně.cz máte unikátní možnost vyhrát 5 luxusních krytů Ultra-Case. Ve hře jsou opravdu atraktivní kryty, díky kterým váš iPhone bude kromě stoprocentní ochrany také krásně vypadat. Vyhrát je opravdu snadné, proto neváhejte a soutěžte!