Reklamy na iPhone 4S se Siri a Johnem Malkovichem

Apple zveřejnil dvě nové reklamy na iPhone 4S a hlasovou asistentku Siri. Hlavní roli si v nich kromě Siri zahrál i John Malkovich.

Apple zveřejnil dvě reklamy na iPhone 4S a hlasovou asistentku Siri. Hlavní roli si v nich kromě Siri zahrál i John Malkovich.

V první reklamě nazvané “Joke” pomáhá Siri s plánováním večera pro Johna Malkoviche. Nakonec mu řekne vtip: “Jdou dva iPhony do baru … a zbytek jsem zapomněla”.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hiBIT8Kgr4w&feature=youtu.be[/youtube]

V druhé reklamě nazvané “Life” se John Malkovich snaží z filozofického hlediska přemýšlet o světu a Siri mu dává okamžitou a vyčerpávající odpověď, co to vlastně ten život je.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0t-lsULa8ZM&feature=youtu.be[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Fieldrunners 2: pokračování tower defense legendy na konci června

Následující článek

SMS Oskárek: posílejte SMS zdarma do všech sítí

Související články

Air Display: druhý displej k vašemu Macu z iPhonu nebo iPadu

Napadlo Vás už někdy, že z vašeho iPadu či iPhonu se může stát sekundární displej k vašemu počítači? Vývojáře z Avatron Software ano. A v určitých případech se hlavně ve verzi pro iPad stává Air Display velmi zajímavou aplikací. Jeho nespornou výhodou mimojiné je, že podporuje jak platformu Mac OS X, tak i Windows a také že funguje plně bezdrátově - povinností je být pouze připojen v síti Wi-Fi.