Apple Watch Hermès kolekce je dostupná online.

Na oficiálních webových stránkách Applu byl včera spuštěn prodej Apple Watch kolekce Hermès. Nijak zvlášť se neliší od ostatních klasických či dokonce sportovních Apple hodinek, tyto však mají odlišný pásek právě díky spolupráci Applu s firmou Hermès. Další rozdíl pak najdete u ciferníku na hodinkách (tzv. Watch Face), který je mnohem hezčí, než ty klasické od Applu a taktéž se na něm ukazuje logo právě firmy Hermès.

A co ceny? Nejlevněji vás vyjde verze s jednotlivým páskem, za který si zaplatíte 1.100 USD (asi 27.500 Kč). Verze s páskem dvojitým vás vyjde na 1.250 USD, což je asi 31.200 Kč. Nejdražší je pak edice Cuff, která stojí 1.500 USD (37.500 Kč).

Tak co? Pořídíte si tuto edici hodinek Apple Watch, nebo ne? Popřípadě si počkáte na Apple Watch 2? Napište nám.

Předchozí článek

Sada iOS aplikací, které vám nesmí chybět

Následující článek

Vše nejlepší iPade!

Související články

Apple: stále číslo 1 v prieskume spokojnosti uživateľov smartphonov

Spoločnosť J.D. Power už štvrtý rok po sebe umiestnila Apple na čelo rebríčka spokojnosti zákazníkov spomedzi všetkých výrobcov smartphonov. Apple získal dokopy až 800 z 1000 možných bodov. To všetko sa odohralo na základe štúdia 6800 uživateľov smartphonov, ktorí mali ohodnotiť svoje skúsenosti so smartphonami od januára do júna 2010. Štúdia ukázala, že Apple, v resp. iPhone, bol výborne ohodnotený vo všetkých kategóriách, od operačného systému, cez funkcie až po fyzický dizajn.