Servis 24: internetové bankovnictví České spořitelny pro iPhone

Pomalu ale jistě začíná být takový nepsaný standart, že každá banka má svou aplikaci pro jednoduchou správu vašeho účtu ve vaší kapse. Tou je i Servis 24

Pomalu ale jistě začíná být takový nepsaný standart, že každá banka má svou aplikaci pro jednoduchou správu vašeho účtu. Na iPhoneTips jste již mohli číst recenzi na správu účtu od ČSOB, dnes se podíváme na aplikaci od České spořitelny pojmenovanou po internetovém bankovnictví Servis 24.

Servis 24 je uživetelsky přívětivá aplikace, která využívá dvojího způsobu přihlašování – bez registrace účtu, nebo s registrací účtu.

Pokud budete využívat free zone přístup, budete mít k dispozici “jen“ přehled bankomatů a poboček ČS ve vašem nejbližším okolí pomocí GPS lokace. Po kliknutí na zvolený bankomat nebo pobočku vám ihned vyskočí provozní doba bankomatu a možnost nechat se navigovat právě ke zvolenému bankomatu pomocí nativních Google Maps. Dále ve free zone “módu” můžete otevřít přehled důležitých telefonních čísel pro blokaci platebních karet, servis 24, či infolinku.

Pro přístup do “klientské zóny” je nutností se o něco složitěji zaregistrovat do účtu servis 24, na druhou stranu vás aplikace skvěle provede registrací krok po kroku. Po registraci, která mi zabrala asi dvě minuty, jsem se dostal do klientské zóny. Ta kromě funkcí, které jsou ve free zone, přináší možnost zobrazení aktuálního zůstatku na vašem účtu. Další užitečná funkce je zobrazení pohybu financí na vašem účtu.

V aplikaci také jdou zadávat jednorázové příkazy k úhradě. Můžete zvolit příjemce, kterého již máte uloženého v Servis 24 zvolit zajímavou “vychytávku”. Pokud chcete zaplatit složenku, nebudete muset vše ručně vypisovat, stačí pomocí fotoaparátu ve vašem iPhone  “oscanovat” složenku a aplikace již vše vyřeší za vás. Zkoušel jsem takto zaplatit 10 složenek, vždy bez větších problému.

Do budoucna bych rád přes mobilní Servis 24 dobíjel kredit u jakéhokoli operátora v CZ. Doufám, že v nějakém z budoucích update autoři Česká spořitelna tuto možnost přidá, pak bych byl nadmíru spokojen.

Pro majitele účtu u České spořitelny je tato aplikace výborným pomocníkem, který je navíc zdarma.

Servis 24 – Mobilní banka – App Store Link

126 comments
  1. Já taky. Akorát mi po vypnutí už nebere znova heslo… Zkusím to odinstalovat a uvidíme.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: nejdůležitější novinky 8. týdne roku 2012

Následující článek

Amazing Breaker: lepší než Angry Birds, tvrdí vývojáři této hry

Související články

Apple TV: nová herní konzole na obzoru?

Poslední betaverze iOS 4.3 určená pro Apple TV přinesla zajímavé odhalení — možná se brzy dočkáme Apple TV jako herní konzole. Předpoklady na to má — Apple TV má oblíbenou iOS platformu, výkonný ARM procesor Apple A4 nebo i dostatek RAM. Kapacita disku je sice omezená, přesto ale by se v Apple TV nějaké místo našlo. Nejspíše vás ale zarazilo, čím by se dala taková konzole ovládat. Odpověď je jednoduchá — iPhonem nebo iPodem touch. Spojení těchto dvou zařízení zní určitě velmi zajímavě a dávalo by i smysl — vždyť Apple svá zařízení propojuje často.

iPhone 4 HD: další obrázky a video, pravděpodobně reálné!

O novém modelu iPhone 4. generace je v posledních dnech a týdnech hodně slyšet. Mánii odstartoval Gizmodo a jejich prototyp nového iPhone, který koupili za $5.000. Následovala historka o ztraceném iPhone v baru a příběh zakončil až policejní zásah u redaktora Gizmodo. Nyní se objevily další obrázky a dokonce video, které vypustil vietnamský server taoviet.vn.