Nový iPod touch: bílá je již prakticky jistá, změny spíše minimální

Pokud jste fanouškem spíše iPodu touch než iPhonu, pak zbystřete. Pokud již čekáte na nový iPod touch, který se dostane již do 5. generace z této řady, pak pro Vás máme několik novinek.

Pokud jste fanouškem spíše iPodu touch než iPhonu, pak zbystřete. Pokud již čekáte na nový iPod touch, který se dostane již do 5. generace z této řady, pak pro Vás máme několik novinek.

Tou první je jednoznačně další potvrzení toho, že ani iPod touch neunikne nové možnosti ve volbě barvy, stejně jako tomu bylo u iPhone 4 či u iPadu 2 – bude se totiž prodávat také v bílé barvě a dle mého názoru by právě iPodu touch měla bílá barva slušet z těchto tří zařízení nejspíše nejvíce. Jak jsme k tomu, že iPod touch 5. generace bude dostupný také v bílé barvě, došli? Na internet se totiž dostaly fotky předního skla páté generace tohoto oblíbeného přehrávače, a překvapivě se jedná o bílou barvu.

Fotografie vypadá důvěryhodně a navíc není třeba pochybovat – není totiž jediný důvod, proč by nový iPod touch neměl být uveden také v bílé barvě.

Pokud bychom měli mluvit o dalších specifikacích tohoto zařízení, tak je již prakticky jasné, že co se týče vnitřností zařízení, tak půjde o spíše minimální změny. Otázkou tak je, zda nový iPod touch bude osazen novým dvoujádrovým procesorem Apple A5. Důvod této domněnky je ukryt v demoverzích iOS 5, kam se mimojiné dostala položka s názvem “iPod4,2”, což značí u nového modelu spíše minoritní změny (pokud by se jednalo o majoritní, Apple by pak zařízení pojmenoval spíše “iPod5,1”).

Nový iPod touch tak nejspíše budeme přirovnávat k rozdílům stejným jako u první generace iPhone a iPhone 3G – změny prakticky minimální a kosmetické. Vypadá to tedy, že tento rok se iPod touch 5. generace velkého updatu nedočká a pokud tedy čekáte větší změny, pak budete nejspíše zklamáni.

Zdroj fotografie: 9to5mac.com

5 comments
  1. Důvěryhodná fotografie??? Vždyť to je bílý iPhone 4, který má na sluchátku nálepku s obrázkem kamerky 😉

  2. kdyz je to bilej iphone kde si našel ten černej senzor co na něm bije do očí 

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Bumpy Road: velice originální a návyková skákačka

Následující článek

BeejiveIM for iPad: IM, který raději nekupujte

Související články

Twitter for Mac: Tweetie se konečně dočkal nástupce!

Spolu se spuštěním Mac App Store byl uveden Twitter for Mac, dostupný přes tento distribuční kanál. Původně mluvily spekulace tak, že se Tweetie 2 (původní pracovní název) možná vůbec neobjeví a nebylo o něm dlouhou dobu slyšet. Nakonec jsme se ale přece dočkali a dnešním dnem je nástupce oblíbeného Twitter klienta Tweetie ke stažení ve finální verzi na Mac App Store.