Turnaj v Train Conductor: staňte se mistrem virtuálního nádraží!

Vážení čtenáři, jsme rádi, že se hodně z vás přihlásilo do soutěže ve Fruit Ninja o sluchátka s mikrofonem pro váš iPhone / iPod. Bohužel, jak jsme vás již informovali, nikdo nevyhrál kvůli špatnému zabezpečení herního systému Game Center, proto startujeme s novou soutěž!

Vážení čtenáři, jsme rádi, že se hodně z vás přihlásilo do soutěže ve Fruit Ninja o sluchátka s mikrofonem pro váš iPhone / iPod. Bohužel, jak jsme vás již informovali, nikdo nevyhrál kvůli špatnému zabezpečení herního systému Game Center, proto startujeme s novou soutěž!

Soutěžit se tentokrát bude ve hře Train Conductor, která je na AppStore zdarma (stahujte zde) a s jejím zpoplatněním se nepočítá. Tato hra je momentálně nejstahovanější v kategorii Top 25 Free, což svědčí o její oblíbenosti a kvalitě. Soutěžit se bude na mapě Barossa Valley (která se vám otevře po krátkém hraní hry) a soutěžit budeme jak v denním módu, tak v nočním módu! Výsledné skóre z obou módů (den a noc) sečteme. Zvítězí ten hráč, který bude mít součet obou skóre nejvyšší. Výherce získá sluchátka iLuv s vestavěným mikrofonem a ovládáním hlasitosti v hodnotě 899,- (recenze sluchátek zde)

Pravidla:

1.       Soutěžící musí mít nejnovější verzi hry.

2.       Všichni soutěžící se musí zaregistrovat ve hře do programu Plus+ a přidat si mezi přátele uživatele “iPhoneTipsCZ” (záložka Friends -> klikněte na “+” v pravém horním rohu -> vyhledejte “iphonetipscz” a přidejte si nás )

3.       Soutěž začíná zveřejněním tohoto článku a končí 24.11.2010 ve 20:00!

4.       Tento příspěvek se bude během probíhající se soutěže aktualizovat, aby jste věděli, jak si momentálně stojíte

5. Výsledky se objeví 2 dny po ukončení soutěže na iPhonetips.cz

SOUTĚŽ SKONČILA! PROBÍHÁ SEČTENÍ VÝSLEDKŮ VŠECH UČASTNÍKŮ.

42 comments
 1. Kdy bude první update pořadí? 🙂 Počítají se jen nové výsledky od doby přidání jako přítele nebo celkově nejlepší výsledky hráče?

 2. Oprava pravidel!!! Kazdy hrac musi mit za svym nickname sve prave jmeno… Pokud by vyhral nebyla by moznos predat cenu!!! Dale prosime hrace “Dopice Dopice” at si zmeni jmeno proto je ze souteze docastne vyloucen (po zmene jmena se muze znovu zapojit)

 3. Koukám, že je to zase nějaké nedomyšlené… Toho se účastnit teda nebudu…

 4. jako to nechápu ..hraju hraju … a dám 6000 a dojde mi čas ..jako ten čas se dá nejak natahnou nebo jak ?? sakra to není možný aby někdo měl 180 000 nebo kolik to má 😀

  1. Ve hre mas tlacitko fast forwad – to
   ti zrychli vlaky ale ne cas tudiz jich muzes dopravit vice do cile… Dale za kazdy vlak se ti pricte combo ( ze zacatku mas za vlak 10b ke konci 500b ) Chapes? 🙂

 5. mam problem, ide mi to len na obmedzeny cas… ako si nastavim aby som hral nonstop az do nejakej havarie? :DD

 6. Ako sa to da hacknut ? pretože 159 343 sa nahrad nedá ja som shocky3993 na plus+ myslel som si že mam celkom dobre skore a som tam ale 20. 😛

 7. Mám problém, najednou Vás nemám v přátélích… Nevíte, jak se to mohlo stát?

  1. občas se mi to taky stane … bud se lognu znova a kdyz to nepomuze tak si je znova pridam ..

 8. Myslim ze to je stary score .. Jestli se delal update dneska..

   1. .Dyť to pořadí je napsané stejně jako bylo 18.11. Ted to score je uplně jiné.. Aspon to tak vidim ja ..

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Samsung Galaxy Tab: Dokáže konkurovat iPadu? (videorecenze)

Následující článek

"Need for Speed: Hot Pursuit": ilegální závody z druhé strany barikády

Související články