Dokonalý nástroj pro bezpečné čištění AirPods

Jestli je něco na nošení sluchátek nepříjemné, tak je to hromadící se ušní maz a prach. Nová sluchátka AirPods vypadají krásně, ale postupně se zanesou nečistotami. Samozřejmě se to týká všech druhů sluchátek. Někteří se je snaží čistit kosmetickými tyčinkami, párátky nebo třeba zubním kartáčkem. Aby byla pravidelná péče o sluchátka jednodušší, objevilo se na trhu mnoho čistících nástrojů a sad. Patří mezi ně i speciální čistící pero od Hagibis.

Podivný, ale užitečný nástroj

Na trhu sice existuje více nástrojů určených pro čištění sluchátek, ale tento pohodlně schováte do kapsy. Pero od Hagibis (Hagibis Cleaning Pen, či také Hagibis Cleaning Kit) se na trhu prodává již kolem 9 dolarů. Je to oboustranné zařízení se třemi vestavěnými nástroji. Jedna strana připomíná dlouhou prachovku, je z mikrovláken a ulpívají na ní nečistoty. Pero lze poté vytáhnout a převrátit, aby se odhalil druhý pár nástrojů. Jeden z nástrojů vypadá jako kuličkové pero, ale bez inkoustu, a druhý je malý štětec s měkkými, ale tuhými štětinami.

Koncovka z mikrovláken je ideální pro čištění pouzdra AirPods. Je dostatečně dlouhá, aby se dostala do hlubokých nabíjecích otvorů na vnitřní straně pouzdra. Pro sluchátka používáme přesné nástroje na zadní straně. U AirPods Pro vedeme kovový hrot kolem vnitřního okraje silikonového ušního nástavce, abychom dostali cokoli ze stran. Pokud mřížka vypadá, že je špinavá, můžete použít kovovou špičku k jemnému otření o pletivo, abyste opatrně uvolnili veškeré nečistoty. Nakonec na všech sluchátkách, včetně AirPods třetí generace, můžete použít malý kartáček k odstranění zbývajících nečistot z konce sluchátka. Ne každý potřebuje speciální čisticí nástroj, ale pokud se chcete ujistit, že jsou vaše sluchátka co nejčistší, můžete tento nástroj vyzkoušet. Koupíte ho třeba na Amazonu.

Předchozí článek

Víte o tom, že dítě může vytočit 911 i na starých Apple Watch?

Následující článek

Apple dokázal porazit žalobu kvůli rasově odlišným emotikonům

Související články

Apple TV: nová herní konzole na obzoru?

Poslední betaverze iOS 4.3 určená pro Apple TV přinesla zajímavé odhalení — možná se brzy dočkáme Apple TV jako herní konzole. Předpoklady na to má — Apple TV má oblíbenou iOS platformu, výkonný ARM procesor Apple A4 nebo i dostatek RAM. Kapacita disku je sice omezená, přesto ale by se v Apple TV nějaké místo našlo. Nejspíše vás ale zarazilo, čím by se dala taková konzole ovládat. Odpověď je jednoduchá — iPhonem nebo iPodem touch. Spojení těchto dvou zařízení zní určitě velmi zajímavě a dávalo by i smysl — vždyť Apple svá zařízení propojuje často.

3.000 fanoušků iPhoneTips: rozdáváme dárky za více jak 2 tisíce!

Včera iPhoneTips.cz zdodalo další metu na sociální síti Facebook a to tak, že překročilo hranici 3.000 fanoušků!. Komunitu tvoří nejen čestí a slovenští fanoušci, ale také několik majitelů iPhone žijících ve Velké Británii, USA, nebo třeba Nizozemí. Všichni členové mají v oblibě značku Apple a samozřejmě také iPhoneTips, za což vám chceme poděkovat. Jak? Dáme vám vouchery na opravu iPhone za více jak 2.000 Kč!