Novinka v iOS 5: LED dioda jako upozornění při příchozím hovoru

Jak již bylo ve včerejší keynote WWDC 2011 zmíněné, v iOS 5 nás čeká zhruba 200 vylepšení. O těch nejzásadnějších jsme vám psali v našem podrobném článku o iOS 5, ale i ty méně zásadní mohou hodně potěšit. Jednou ze zajímavých vychytávek bude signalizace příchozího hovoru a alarmu blikáním LED diody!

Jak již bylo ve včerejší keynote WWDC 2011 zmíněné, v iOS 5 nás čeká zhruba 200 vylepšení. O těch nejzásadnějších jsme vám psali v našem podrobném článku o iOS 5, ale i ty méně zásadní mohou hodně potěšit. Jednou ze zajímavých vychytávek bude signalizace příchozího hovoru a alarmu blikáním LED diody!

Jak si můžete všimnout na obrázku, Apple sám v prezentaci potvrdil novou funkci “blikání LED při příchozím hovoru a alarmu” a ubral další důvod, proč se majitelé iOS uchylovali k Jailbreaku. Jistě nemusím připomínat, že “LED alarm” bude dostupný pouze na iPhone 4, protože jiné zařízení od Apple prozatím diodu nemá a půjde samozřejmě vypnout v nastavení.

106 comments
 1. LED diodou myslíte blesk? A to si někdo nechává iPhone na stole ležet displejem dolů?

  1. Blesk =  Led dioda, která se rychle rozsvítí a zhasne 🙂 Ale ano, dá se to tak říct, že myslíme blesk…

  1. Jde samozřejmě o drobnost, ale Apple chce obohatit Nastavení o co nejvíce “vychytávek”, aby lidé ne-jailbreakovali.

  2. Pokud je iPhone displejem nahoru, uvidíš svítící displej. Pokud je dolů, uvidíš LED.

 2. A co rychlé nastavení wifi, 3G atd. SBSetting. Bude v novém IOS? To je taky důvod, že mám jailbreak.

  1. Přesně tak, kvuli sbsettingu mam také jailbreak, hodně užitečná a praktická věc.

 3. Může mi někdo říct jak se jmenuje addon aby mi to blikalo při příchozím hovoru/sms (cydia)
  Díky

 4. Můžete mi někdo říct jak to vypnu prosím, docela mě to otravuje a nejsem toho zrovna nějaký velký příznivce.. Děkuji předem za odpověd . 

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iOS 5 a iCloud: detailní shrnutí informací z WWDC 2011

Následující článek

iOS 5: podívejte se na oficiální představení od Apple (video)

Související články
Číst více

Zdánlivě dokonalé iTV Shows 2 pro iPhone a iPad

Seriály se díky internetu odstřihly od nutnosti vlastnit televizi a konkrétní kanál, což významným způsobem ovlivnilo nejen mediální svět, ale také procento těch, kteří seriálům podlehli. Bezpochyby mnozí takoví uvítají aplikaci, díky které lze mít o televizní produkci větší přehled.
Číst více

Ty nejzajímavější novinky v iOS 8

Včera Apple představil nový operační systém pro iPhone, iPod touch a iPad, který dle očekávání ponese název iOS 8. Pojďme se podívat na všechny podstatné novinky, které zazněly na konferenci WWDC 2014.

iPhone 4: destrukce novinky od Apple neznají konce

Spousta lidí je ohromena z nových vlastností a funkcí nového iPhone 4, ale jsou i tací, kteří musejí splnit své násilnické choutky a zničit nový iPhone 4 co nejbrutálněji. Po reklamě na mixér tu máme další destrukce nového iPhonu, mrkněte se na ně a zamáčkněte slzu! :D