iOS 5: podívejte se na oficiální představení od Apple (video)

Apple vložil na YouTube téměř šestiminutové video, ve kterém demonstruje nové klíčové funkce iOS 5! Podívejte se na oficiální představení nové verze iOS, které se dočkáme na podzim a bude obsahovat přes 200 novinek.

Apple vložil na YouTube téměř šestiminutové video, ve kterém demonstruje nové klíčové funkce iOS 5! Podívejte se na oficiální představení nové verze iOS, které se dočkáme na podzim a bude obsahovat přes 200 novinek. Kompletní informace o iOS 5 a iCloud jste si určitě přečetli v našem detailním článku, proto si už jen vychutnejte, na co se všichni tak tešíme!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LLJIef-e-7g&feature=player_embedded[/youtube]

101 comments
    1. Ja nechapem, ako mozu hovorit, ze je to PC-free zariadenie a ze ti staci uplne iPad bez PC / Mac, ked nemozes pridavat (stahovat) videa ani hudbu bez pouzitia PC… vsetko len cez iTunes, ktory u nas nie je, ale ajtak je to proste nenormalne, nechapem, preco toto nejde..

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Novinka v iOS 5: LED dioda jako upozornění při příchozím hovoru

Následující článek

Mac OS X Lion: souhrn zajímavých informací a vychytávek Lionu

Související články

Prototyp iPhone: policejní zásah u redaktora Gizmodo

Informace o ztraceném prototypu iPhone a historka o opilém pracovníkovi Apple začínají nabírat nečekaný směr. Redaktora Gizmoda, který stojí za objevením prototypu, včerejší večer doma překvapila policie, která mu zabavila veškerý hardware, který by mohl pomoci odhalit pravdu ohledně objevení prototypu.

Tiki Towers 2: Monkey Republic (videorecenze)

Pokračování Tiki Towers je tady! Opičí budovatelská puzzle-hra se vrací a tentokrát je to osobní. Gorilí diktátor sestřelí vaše letadlo a ukradne ho i s pokladem. Dokážete mu to vrátit a získat svůj poklad zpět? Koukněte na videorecenzi, kde zjistíte více.