iOS 5: podívejte se na oficiální představení od Apple (video)

Apple vložil na YouTube téměř šestiminutové video, ve kterém demonstruje nové klíčové funkce iOS 5! Podívejte se na oficiální představení nové verze iOS, které se dočkáme na podzim a bude obsahovat přes 200 novinek.

Apple vložil na YouTube téměř šestiminutové video, ve kterém demonstruje nové klíčové funkce iOS 5! Podívejte se na oficiální představení nové verze iOS, které se dočkáme na podzim a bude obsahovat přes 200 novinek. Kompletní informace o iOS 5 a iCloud jste si určitě přečetli v našem detailním článku, proto si už jen vychutnejte, na co se všichni tak tešíme!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LLJIef-e-7g&feature=player_embedded[/youtube]

101 comments
    1. Ja nechapem, ako mozu hovorit, ze je to PC-free zariadenie a ze ti staci uplne iPad bez PC / Mac, ked nemozes pridavat (stahovat) videa ani hudbu bez pouzitia PC… vsetko len cez iTunes, ktory u nas nie je, ale ajtak je to proste nenormalne, nechapem, preco toto nejde..

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Novinka v iOS 5: LED dioda jako upozornění při příchozím hovoru

Následující článek

Mac OS X Lion: souhrn zajímavých informací a vychytávek Lionu

Související články

T-Mobile: nabízí jen iPhone 4 16GB, ale za cenu už od 7990 Kč

Poslední český operátor, který po O2 a Vodafone oznámil ceny iPhone 4, se stal T-Mobile. Ten se rozhodl nabídnout svým zákazníkům pouze 16GB model. Jak se čekalo, žádná výraznější cenová bomba se nestala, přesto T-Mobile nás jednou věcí překvapil. Stávajícím zákazníkům s minimálním měsíčním plněním 2.300 Kč nabídne iPhone 4 16GB za nízkých 7.990 Kč.