iOS 5: podívejte se na oficiální představení od Apple (video)

Apple vložil na YouTube téměř šestiminutové video, ve kterém demonstruje nové klíčové funkce iOS 5! Podívejte se na oficiální představení nové verze iOS, které se dočkáme na podzim a bude obsahovat přes 200 novinek.

Apple vložil na YouTube téměř šestiminutové video, ve kterém demonstruje nové klíčové funkce iOS 5! Podívejte se na oficiální představení nové verze iOS, které se dočkáme na podzim a bude obsahovat přes 200 novinek. Kompletní informace o iOS 5 a iCloud jste si určitě přečetli v našem detailním článku, proto si už jen vychutnejte, na co se všichni tak tešíme!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LLJIef-e-7g&feature=player_embedded[/youtube]

101 comments
    1. Ja nechapem, ako mozu hovorit, ze je to PC-free zariadenie a ze ti staci uplne iPad bez PC / Mac, ked nemozes pridavat (stahovat) videa ani hudbu bez pouzitia PC… vsetko len cez iTunes, ktory u nas nie je, ale ajtak je to proste nenormalne, nechapem, preco toto nejde..

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Novinka v iOS 5: LED dioda jako upozornění při příchozím hovoru

Následující článek

Mac OS X Lion: souhrn zajímavých informací a vychytávek Lionu

Související články
Číst více

Vítejte na novém iPhoneTips.cz

Příspěvek, který právě čtete, se mi nepíše snadno, přesto jsem se na jeho publikování těšil již několik měsíců. Proč? Určitě již tušíte odpověď – magazín iPhoneTips.cz se vrací po více jak roce opět k životu a navíc v zcela novém designu a s chutí dělat magazín pro fanoušky Apple ještě lépe.