JailbreakTips #7: Swipebright – úprava jasu jedním tahem

Seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na Swipebright.

Seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na Swipebright.

Pokud hledáte tipy na hry zdarma, doporučujeme sledovat náš pravidelný seriál AppTips!

Swipebright

Jeden z nejinuitivnějších pluginů z Cydie vůbec. Swipebright vám umožní upravovat jas iOS zařízení ze statusbaru iOS. Prstem stačí přejet z jedné strany na druhou a upraví se vám jas jako s posuvníkem v nastavení. Tweak stojí pouze $0,99 (20Kč), ale za tyto peníze vám ušetří spoustu času, nervů a zřejmě i oči. Tweak má i několik nastavení, která jsou vidět na obrázku. Relative adjustment slouží k úpravě citlivosti nastavování jasu ze statusbaru.

Jak Swipebright nainstalovat?

Samozřejmě musíte mít iOS zařízení s Jailbreakem. Pokud nemáte, můžete zkusit náš návod na Jailbreak.

Spusťe aplikaci Cydia a počkejte, až naběhne. Klikněte na vyhledávací tlačítko a zadejte “Swipebright”. Tweak by měl být dostupný už ze základních repozitářů v Cydii a měl by se hned objevit. Pro jistotu si ještě přečtěte, jestli je kompatibilní s vaším iOS zařízením (Musí být iOS 3.2 a vyšší a podporuje i iOS5). Klikněte na instalovat (plugin stojí $0,99 a budete si ho muset na Cydii zakoupit) a dále postupujte podle Cydie. Až budete mít hotovo, Swipebright se objeví jako položka v Nastavení.

Swipebright je tweak dostupný za 20Kč v BigBoss repozitáři, který je k dispozici již při prvním spuštění Cydie.

Jak Swipebright tweak z Cydie pro iOS vypadá se můžete podívat na následujícím videu od autorů idownloadblogu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=77url7WRcm0&feature=youtu.be[/youtube]

Nezapomeňte nám dát vědět do komentářů, jak se vám líbí nový seriál JailbreakTips a jaké jsou vaše zkušenosti se Swipebright.

Redakce iPhoneTips.cz nezodpovídá za jakékoliv poškození vašeho iOS zařízení. Pokud se rozhodnete k Jailbreaku, děláte tak na vlastní nebezpečí!

Zdroj: idownloadblog.com

74 comments
    1. Tak jasně, že to jde přes SBSettings, ale tohle je rychlejší a inuitivnější. Navíc stačí jeden tweak, pokud někdo nechce celé SBSettings 🙂

  1. Také zajímavý tip, osobně ale nemám poiřebu neustále šmejdit s nastavením jasu a appky kde se to dá využít to mají jako Stanza už ve vlastním nastavení. Budu se těšit na další vychytávky.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

N.O.V.A. 3: první mutliplayer trailer ze hry

Následující článek

Co chtějí maminky ke Dni matek? iPad místo květin!

Související články

BTstack Mouse: iPad lze ovládat bezdrátovou myší (návod)

Po nedávném uvedení nástroje pro Jailbreak iPadu (o aplikaci Spirit jsme psali zde) se na internetu začalo objevovat spoustu nových neoficiálních úprav softwarové části iPadu. Jednou z nich je aplikace BTstack Mouse z Cydie. Ta umožní iPad ovládat bezdrátovou myší přes bluetooth. Na video-tutoriálu uvidíte ovládání iPadu pomocí Magic Mouse!