JailbreakTips #7: Swipebright – úprava jasu jedním tahem

Seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na Swipebright.

Seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na Swipebright.

Pokud hledáte tipy na hry zdarma, doporučujeme sledovat náš pravidelný seriál AppTips!

Swipebright

Jeden z nejinuitivnějších pluginů z Cydie vůbec. Swipebright vám umožní upravovat jas iOS zařízení ze statusbaru iOS. Prstem stačí přejet z jedné strany na druhou a upraví se vám jas jako s posuvníkem v nastavení. Tweak stojí pouze $0,99 (20Kč), ale za tyto peníze vám ušetří spoustu času, nervů a zřejmě i oči. Tweak má i několik nastavení, která jsou vidět na obrázku. Relative adjustment slouží k úpravě citlivosti nastavování jasu ze statusbaru.

Jak Swipebright nainstalovat?

Samozřejmě musíte mít iOS zařízení s Jailbreakem. Pokud nemáte, můžete zkusit náš návod na Jailbreak.

Spusťe aplikaci Cydia a počkejte, až naběhne. Klikněte na vyhledávací tlačítko a zadejte “Swipebright”. Tweak by měl být dostupný už ze základních repozitářů v Cydii a měl by se hned objevit. Pro jistotu si ještě přečtěte, jestli je kompatibilní s vaším iOS zařízením (Musí být iOS 3.2 a vyšší a podporuje i iOS5). Klikněte na instalovat (plugin stojí $0,99 a budete si ho muset na Cydii zakoupit) a dále postupujte podle Cydie. Až budete mít hotovo, Swipebright se objeví jako položka v Nastavení.

Swipebright je tweak dostupný za 20Kč v BigBoss repozitáři, který je k dispozici již při prvním spuštění Cydie.

Jak Swipebright tweak z Cydie pro iOS vypadá se můžete podívat na následujícím videu od autorů idownloadblogu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=77url7WRcm0&feature=youtu.be[/youtube]

Nezapomeňte nám dát vědět do komentářů, jak se vám líbí nový seriál JailbreakTips a jaké jsou vaše zkušenosti se Swipebright.

Redakce iPhoneTips.cz nezodpovídá za jakékoliv poškození vašeho iOS zařízení. Pokud se rozhodnete k Jailbreaku, děláte tak na vlastní nebezpečí!

Zdroj: idownloadblog.com

74 comments
    1. Tak jasně, že to jde přes SBSettings, ale tohle je rychlejší a inuitivnější. Navíc stačí jeden tweak, pokud někdo nechce celé SBSettings 🙂

  1. Také zajímavý tip, osobně ale nemám poiřebu neustále šmejdit s nastavením jasu a appky kde se to dá využít to mají jako Stanza už ve vlastním nastavení. Budu se těšit na další vychytávky.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

N.O.V.A. 3: první mutliplayer trailer ze hry

Následující článek

Co chtějí maminky ke Dni matek? iPad místo květin!

Související články