Co chtějí maminky ke Dni matek? iPad místo květin!

Stále nevíte, co koupit vaší mamimce ke Dni matek? Nyní už nad tím přemýšlet nemusíte, víme co mamimky chtějí!

Stále nevíte, co koupit vaší mamimce ke Dni matek? Nyní už nad tím přemýšlet nemusíte, víme co mamimky chtějí!

Můžete jim dát jako obvykle květinu, ale poslední výzkumy ukazují, že si mamimky potrpí na kvalitnějších dárcích. Konkrétně na iPadu.

Server Techbargains oslovil několik žen a zeptal se jich, co by nejraději dostaly k nadcházejícímu svátku. Podle výsledků by 91% maminek raději dostalo ke Dni matek iPad, než kytici (jak překvapivé!). Celkově 51% dotázaných maminek by chtělo tablet. A z této části si 64% přálo výslovně iPad.

Na kompletní výsledky se můžete podívat v infografickém letáku od Techbargains:

Pro ty, kteří opravdu plánují koupit mamince iPad, tak jí rozhodně dopřejte nový iPad s Retina displejem. Na druhou stranu se jedná o dost drahé zařízení, takže v úvahu určitě připadá i levnější iPad 2, se kterým si užijte taktéž hodně zábavy a jen tak z módy nevyjde.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

JailbreakTips #7: Swipebright - úprava jasu jedním tahem

Následující článek

Nová hra od tvůrců Angry Birds bude Amazing Alex

Související články

Apple: stále číslo 1 v prieskume spokojnosti uživateľov smartphonov

Spoločnosť J.D. Power už štvrtý rok po sebe umiestnila Apple na čelo rebríčka spokojnosti zákazníkov spomedzi všetkých výrobcov smartphonov. Apple získal dokopy až 800 z 1000 možných bodov. To všetko sa odohralo na základe štúdia 6800 uživateľov smartphonov, ktorí mali ohodnotiť svoje skúsenosti so smartphonami od januára do júna 2010. Štúdia ukázala, že Apple, v resp. iPhone, bol výborne ohodnotený vo všetkých kategóriách, od operačného systému, cez funkcie až po fyzický dizajn.