N.O.V.A. 3: první mutliplayer trailer ze hry

Gameloft uvolnil další video z připravované hry N.O.V.A. 3. Tentokráte to není nicneříkající teaser, ale rovnou video z multiplayeru.

Gameloft uvolnil další video z připravované hry N.O.V.A. 3. Tentokráte to není nicneříkající teaser, ale rovnou video z multiplayeru.

Jak jsme vás dříve informovali, hra bude podle spekulací běžet na Unreal Engine 3 od Epic Games. Bude to už třetí díl herní série N.O.V.A. (což je zkratka pro Near Orbit Vanguard Alliance).

Žádné další nové informace nejsou k dispozici, ale Gameloft se nyní může chlubit s nový gameplay videem ze hry. Konkrétně se jedná o multiplayer. Zjistíte z něj, že grafika bude na velmi dobré úrovni a celá hra bude tak trochu připomínat Xboxovou sérii “Halo”. Pokud by se Gameloftu povedlo udělat takto úspěšný titul, mohla by se N.O.V.A. stát novodobou hrou “Halo” pro mobilní zařízení a tablety. Osobně jim to přeji a jako hráč se na tento titul těším. Hra bude zřejmě perfektní jak z hlediska grafiky, tak z hlediska hratelnosti a fyziky. Ostatně, posuďte z traileru sami:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UZIcFNBiadc&feature=youtu.be[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

10% mužů chce iPad více než sex

Následující článek

JailbreakTips #7: Swipebright - úprava jasu jedním tahem

Související články

Černý pátek: letos 23. listopadu, tradičně ve znamení Apple produktů

Pokud v poslední době zvažujete koupi některého z výrobků Apple, máte čas do pátku tohoto týdne svou objednávku pořádně promyslet... Ptáte se proč zrovna do pátku? Protože společnost Apple každoročně v rámci tzv. Black Friday, tedy "Černého pátku", pořádá slevovou akci na své produkty. Vězte, že částka, kterou můžete ušetřit, není zanedbatelná!