JailbreakTips #5: NowListening – bannery a ovládání hudby

Seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na NowListening

Seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na NowListening.

Pokud hledáte tipy na hry zdarma, doporučujeme sledovat náš pravidelný seriál AppTips!

NowListening

Mnozí z nás mají v iOS zařízení velké množství hudby a tak není divu, že neznáme název každé skladby. Nebylo by pěkné, kdyby aplikace pro hudbu v iOS uměla odesílat notifikační bannery s názvem skladby a interpreta? Bylo, bohužel to neumí. S tím se ale nehodláme spokojit a přinášíme tweak NowListening, který je v Cydii zcela zdarma.

NowListening tedy umí odeslat banner s informací o přehrávané skladbě, ovšem neomezuje se pouze na oficiální aplikaci Hudby v iOS. Podporuje také aplikace: Spotify, Pandora, Last.fm a Grooveshark. Pokud kliknete na zobrazený banner, přepnete se klasicky do aplikace. Dále má ještě dvě jiné funkce. První z nich je přeskočení na další skladbu pomocí swipenutí prstem směrem doprava po zobrazeném banneru. Druhá funkce umí po přidržení prstu na zobrazeném banneru vyvolat ovládání přehrávané hudby v multitasking baru.

Jak NowListening nainstalovat?

Samozřejmě musíte mít iOS zařízení s Jailbreakem. Pokud nemáte, můžete zkusit náš návod na Jailbreak.

Spusťe aplikaci Cydia a počkejte, až naběhne. Klikněte na vyhledávací tlačítko a zadejte “NowListening”. Tweak by měl být dostupný už ze základních repozitářů v Cydii a měl by se hned objevit. Pro jistotu si ještě přečtěte, jestli je kompatibilní s vaším iOS zařízením (Musí být iOS5 a vyšší). Klikněte na instalovat a dále postupujte podle Cydie. Až budete mít hotovo, NowListening se aktivuje a vy budete dostávat bannery s informacemi o hudbě.

NowListening je dostupný zdarma ke stažení v BigBoss repozitáři, který je k dispozici již při prvním spuštění Cydie.

Jak NowListening funguje se můžete podívat na videu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qa0TWe1gtjU&feature=youtu.be[/youtube]

Redakce iPhoneTips.cz nezodpovídá za jakékoliv poškození vašeho iOS zařízení. Pokud se rozhodnete k Jailbreaku, děláte tak na vlastní nebezpečí!

88 comments
  1. Tweak používam už dlhšiu dobu a nemôžem si ho vynachváliť, paráda

  2. nainstalováno, ale asi jsem uplný blb, prostě nevím jak to  ativovat 🙁 ať nastavuji co na stavuji:-( mám 3GS s IOS 5.0.1 poradí mi pls někdo?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Camera+ 3: nová verze velice oblíbené fotoaplikace

Následující článek

Band of the day: každý den nová hudba pro váš iPhone a iPad

Související články

BTstack Mouse: iPad lze ovládat bezdrátovou myší (návod)

Po nedávném uvedení nástroje pro Jailbreak iPadu (o aplikaci Spirit jsme psali zde) se na internetu začalo objevovat spoustu nových neoficiálních úprav softwarové části iPadu. Jednou z nich je aplikace BTstack Mouse z Cydie. Ta umožní iPad ovládat bezdrátovou myší přes bluetooth. Na video-tutoriálu uvidíte ovládání iPadu pomocí Magic Mouse!