JailbreakTips #5: NowListening – bannery a ovládání hudby

Seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na NowListening

Seriál z temných zákoutí iOS systému nazvaný JailbreakTips, vám bude přinášet ty nejlepší prográmky, vylepšení a vychytávky z Cydie, které si užijete jen a pouze s Jailbreakem pro iPhone, iPad a iPod touch. Tentokrát se podíváme na NowListening.

Pokud hledáte tipy na hry zdarma, doporučujeme sledovat náš pravidelný seriál AppTips!

NowListening

Mnozí z nás mají v iOS zařízení velké množství hudby a tak není divu, že neznáme název každé skladby. Nebylo by pěkné, kdyby aplikace pro hudbu v iOS uměla odesílat notifikační bannery s názvem skladby a interpreta? Bylo, bohužel to neumí. S tím se ale nehodláme spokojit a přinášíme tweak NowListening, který je v Cydii zcela zdarma.

NowListening tedy umí odeslat banner s informací o přehrávané skladbě, ovšem neomezuje se pouze na oficiální aplikaci Hudby v iOS. Podporuje také aplikace: Spotify, Pandora, Last.fm a Grooveshark. Pokud kliknete na zobrazený banner, přepnete se klasicky do aplikace. Dále má ještě dvě jiné funkce. První z nich je přeskočení na další skladbu pomocí swipenutí prstem směrem doprava po zobrazeném banneru. Druhá funkce umí po přidržení prstu na zobrazeném banneru vyvolat ovládání přehrávané hudby v multitasking baru.

Jak NowListening nainstalovat?

Samozřejmě musíte mít iOS zařízení s Jailbreakem. Pokud nemáte, můžete zkusit náš návod na Jailbreak.

Spusťe aplikaci Cydia a počkejte, až naběhne. Klikněte na vyhledávací tlačítko a zadejte “NowListening”. Tweak by měl být dostupný už ze základních repozitářů v Cydii a měl by se hned objevit. Pro jistotu si ještě přečtěte, jestli je kompatibilní s vaším iOS zařízením (Musí být iOS5 a vyšší). Klikněte na instalovat a dále postupujte podle Cydie. Až budete mít hotovo, NowListening se aktivuje a vy budete dostávat bannery s informacemi o hudbě.

NowListening je dostupný zdarma ke stažení v BigBoss repozitáři, který je k dispozici již při prvním spuštění Cydie.

Jak NowListening funguje se můžete podívat na videu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qa0TWe1gtjU&feature=youtu.be[/youtube]

Redakce iPhoneTips.cz nezodpovídá za jakékoliv poškození vašeho iOS zařízení. Pokud se rozhodnete k Jailbreaku, děláte tak na vlastní nebezpečí!

88 comments
  1. Tweak používam už dlhšiu dobu a nemôžem si ho vynachváliť, paráda

  2. nainstalováno, ale asi jsem uplný blb, prostě nevím jak to  ativovat 🙁 ať nastavuji co na stavuji:-( mám 3GS s IOS 5.0.1 poradí mi pls někdo?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Camera+ 3: nová verze velice oblíbené fotoaplikace

Následující článek

Band of the day: každý den nová hudba pro váš iPhone a iPad

Související články