iPhone 4 HD: další obrázky a video, pravděpodobně reálné!

O novém modelu iPhone 4. generace je v posledních dnech a týdnech hodně slyšet. Mánii odstartoval Gizmodo a jejich prototyp nového iPhone, který koupili za $5.000. Následovala historka o ztraceném iPhone v baru a příběh zakončil až policejní zásah u redaktora Gizmodo. Nyní se objevily další obrázky a dokonce video, které vypustil vietnamský server taoviet.vn.

O novém modelu iPhone 4. generace je v posledních dnech a týdnech hodně slyšet. Mánii odstartoval Gizmodo a jejich prototyp nového iPhone, který koupili za $5.000. Následovala historka o ztraceném iPhone v baru a příběh zakončil až policejní zásah u redaktora Gizmodo. Nyní se objevily další obrázky a dokonce video, které vypustil vietnamský server taoviet.vn.

Kompletní informace o novém Apple iPhone 4 najdete v našem článku ZDE.

Jde o iPhone 4. generace? iPhoneTips tipuje: Real!
Jde o iPhone 4. generace? iPhoneTips tipuje: Real!

Přístroj na nových obrázcích je hodně podobný prototypu, který objevil Gizmodo. Prototyp obsahoval poměrně nepřehlédnutelné šroubky u nabíjecího konektoru, které jsou v tomto přístroji “schované”.

Rozebraný iPhone
Rozebraný iPhone

Mnohem zajímavější zpráva ale je ta, že prototyp obsahuje mikro-procesor Apple A4 hodně podobný procesoru v iPadu. iPhone by díky A4 mohl dostat injekci v podobě opravdu rychlého procesoru, který by měl výkonu na rozdávání. Informaci o mikro procesoru deklaruje přiložená fotografie. V přístroji nebyl nainstalovaný žádný OS a na obrazovce byl pouze vybuchující nápis “Inferno”.

Procesor Apple A4 hodně podobný procesoru v iPadu
Procesor Apple A4 hodně podobný procesoru v iPadu

Spekulací, obrázků a videí s novým iPhone přibývá a to dává opravdu velikou šanci v to, že informace nejsou podvrh. Vzhledem k několika nezávislých “odhalení”, které se navzájem prakticky shodují (přinejmenším ve vzhledu nového iPhone).

Sledujte iPhoneTips.cz na Facebooku a Twitteru, budeme vás informovat o iPhone 4. generace podrobněji!

Kompletní informace o novém Apple iPhone 4 najdete v našem článku ZDE.

88 comments
  1. Prosimvás, kdy má bejt ta další Apple konference? V červnu?

  2. Prosimvás, kdy má bejt ta další Apple konference? V červnu?

  3. Prosimvás, kdy má bejt ta další Apple konference? V červnu?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Birdie in Trouble: logická hra s kreslenou grafikou

Následující článek

The Karate Kid: Free hříčka na motivy filmu

Související články

iSETOS: na zlevněné produkty čekaly davy

Před otevřením jsme vás informovali o speciální akci, kterou firma Setos, zabývající se Apple produkty již od roku 1996, přichystala pro první zákazníky. Spousta lidí se ale obávala, že otevření nedopadne bez chyb, které potkaly konkurenci. Jak celá akce probíhala?