iPhone 4 HD: další obrázky a video, pravděpodobně reálné!

O novém modelu iPhone 4. generace je v posledních dnech a týdnech hodně slyšet. Mánii odstartoval Gizmodo a jejich prototyp nového iPhone, který koupili za $5.000. Následovala historka o ztraceném iPhone v baru a příběh zakončil až policejní zásah u redaktora Gizmodo. Nyní se objevily další obrázky a dokonce video, které vypustil vietnamský server taoviet.vn.

O novém modelu iPhone 4. generace je v posledních dnech a týdnech hodně slyšet. Mánii odstartoval Gizmodo a jejich prototyp nového iPhone, který koupili za $5.000. Následovala historka o ztraceném iPhone v baru a příběh zakončil až policejní zásah u redaktora Gizmodo. Nyní se objevily další obrázky a dokonce video, které vypustil vietnamský server taoviet.vn.

Kompletní informace o novém Apple iPhone 4 najdete v našem článku ZDE.

Jde o iPhone 4. generace? iPhoneTips tipuje: Real!
Jde o iPhone 4. generace? iPhoneTips tipuje: Real!

Přístroj na nových obrázcích je hodně podobný prototypu, který objevil Gizmodo. Prototyp obsahoval poměrně nepřehlédnutelné šroubky u nabíjecího konektoru, které jsou v tomto přístroji “schované”.

Rozebraný iPhone
Rozebraný iPhone

Mnohem zajímavější zpráva ale je ta, že prototyp obsahuje mikro-procesor Apple A4 hodně podobný procesoru v iPadu. iPhone by díky A4 mohl dostat injekci v podobě opravdu rychlého procesoru, který by měl výkonu na rozdávání. Informaci o mikro procesoru deklaruje přiložená fotografie. V přístroji nebyl nainstalovaný žádný OS a na obrazovce byl pouze vybuchující nápis “Inferno”.

Procesor Apple A4 hodně podobný procesoru v iPadu
Procesor Apple A4 hodně podobný procesoru v iPadu

Spekulací, obrázků a videí s novým iPhone přibývá a to dává opravdu velikou šanci v to, že informace nejsou podvrh. Vzhledem k několika nezávislých “odhalení”, které se navzájem prakticky shodují (přinejmenším ve vzhledu nového iPhone).

Sledujte iPhoneTips.cz na Facebooku a Twitteru, budeme vás informovat o iPhone 4. generace podrobněji!

Kompletní informace o novém Apple iPhone 4 najdete v našem článku ZDE.

88 comments
  1. Prosimvás, kdy má bejt ta další Apple konference? V červnu?

  2. Prosimvás, kdy má bejt ta další Apple konference? V červnu?

  3. Prosimvás, kdy má bejt ta další Apple konference? V červnu?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Birdie in Trouble: logická hra s kreslenou grafikou

Následující článek

The Karate Kid: Free hříčka na motivy filmu

Související články

Rage (HD): 3D střílečka s nejlepší grafikou současnosti

Když jsem vám před dvěma týdny psal preview o hře Infinity Blade a označil jí za nejlépe graficky vydařenou hru pro iOS těchto Vánoc, šeredně jsem se zmýlil. Zakladatel id Software (ano, ti, kteří stvořili legendární Doom a Quake) John Carmack totiž v těchto dnech vydal hru s názvem Rage, která má všem dosavadním střílečkám na iPhone, iPod i iPad nakopat zadek!