5 aplikací určených milovníkům psů

Většina aplikací slouží jen lidem a k pobavení lidí. Nemyslíte si, že tím diskriminujeme třeba takové psy? Dnes si představíme aplikace určené pro psí milovníky. Česká republika je známá tím, že je zde téměř nejvíce pejskařů a to je o důvod víc, proč by bylo dobré se vybavit i zajímavou psí aplikací, které možná ještě více podnítí lásku k našim čtyřnohým kamarádům.

Nejedná se o aplikace pro psy samotné, ale pro jejich páníčky. Jen těžko si lze představit situaci, že by dal pes přednost aplikaci na iPhonu před hledáním dobrot v domácnosti či vydatným spánkem na gauči.

Pet Position

Perfektní aplikace, ve které si můžete zaznamenávat, kdy chodíte se psem ven a  kolik času strávíte venčením. Rovněž můžete přes aplikaci upozornit ostatní uživatele, že jste našli opuštěného psa nebo štěně. Ve zkratce se jedná o multifunkční psí diář.

Stažení Petr Position

Little Pet Salon

Pokud patříte mezi lidi, kteří milují psi, ale sami žádného nemají, ať už z důvodu alergie či nedostatku času, tak si můžete přímo do telefonu pořídit tohoto virtuálního miláčka, o kterého se můžete doslova královsky starat.

Stažení Little Pet Salon

Name The Dog Pro

Jak jste na tom se znalostmi psů? Pokud si myslíte, že poznáte psa od pohledu, tak můžete své znalosti otestovat v aplikaci, která vám bude i kvízem, budete zde vybírat názvy psů podle obrázků.

Stažení Name The Dog Pro

Pet Vet Doctor – DOGS Rescue

Víte, jak mají veterináři složité zaměstnání? Pokud si chcete vyzkoušet práci veterináře, tak je pro vás jako stvořená tato aplikace, kde se dostanete přímo do role jednoho z nich.

Stažení Pet Vet Doctor

VetFinder

Jste na cestách a vašemu čtyřnohému příteli se něco přihodilo? V tom případě si zamilujete aplikaci VetFinder, která vám vyhledá nejbližší veterináře ať už jste kdekoliv.

Stažení VetFinder

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Helikoptéra ovládaná iPhonem

Následující článek

7 nejlepších aplikací deštivého týdne

Související články