Birdie in Trouble: logická hra s kreslenou grafikou

Zapletka této logické hry je jednoduchý. Malý ptáček zpěváček ještě neumí létat a potřebuje se dostat do svého hnízda. Pomůžete mu? Cílel hry Birdie in Trouble je dostat se pomocí skákání přes všechny lístky do hnízda.

Zapletka této logické hry je jednoduchá. Malý ptáček zpěváček ještě neumí létat a potřebuje se dostat do svého hnízda. Pomůžete mu? Cílel hry Birdie in Trouble je dostat se pomocí skákání přes všechny lístky do hnízda.

Provedení není taková hračka, jak se na první pohled může zdát. Každý list má jiné vlastnosti, proto vás může “poslat” na jinou stranu, dolů nebo vykouzlí další lístky, které musíte přeskákat.

Všechny typy listů můžete vidět na screenshootu.

Při hraní je opravdu potřeba zapnout mozek a navíc vás pronásleduje čas. Pokud si už opravdu nevíte rady, můžete level přeskočit pomocí magického žetonu, který obdržíte po každých pěti úspěšných levelech. Hra obsahuje solidních 75 levelů.

Birdie in Trouble obsahuje herní systém OpenFeint pro sdílení skóre s ostatními hráči. Grafika hry je kreslená a milá, stejně jako zvuky. Pokud milujete tento typ logických her, může vás opravdu chytnout i na delší dobu. 🙂

Birdie in Trouble – 0,79€ – AppStore Link

Birdie in Trouble Lite – Zdarma – AppStore Link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Angry Birds: hra, ktorú jednoducho musíte mať!

Následující článek

iPhone 4 HD: další obrázky a video, pravděpodobně reálné!

Související články