The Karate Kid: Free hříčka na motivy filmu

Dnes si představíme promo hru k novému remaku filmu The Karate Kid. Film má premiéru v USA 10.června letošního roku. U nás zatím termín premiéry není znám, ale o promo hru zdarma nepřijdete!

Dnes si představíme promo hru k novému remaku filmu The Karate Kid. Film má premiéru v USA 10.června letošního roku. U nás zatím termín premiéry není znám, ale o promo hru zdarma nepřijdete!

Hry na motivy filmů většinou bývají zpracovány formou skákaček nebo akčních adventur, ale v tomto případě se tvůrci hry vydali jiným směrem a to ve stylu 5-ti miniher. Ty spočívají ve cvičení a vylepšování vašich karate schopností. Čím více trénujete, tím více bodů získáváte a vaše úroveň roste od bílého pásku až po ten nejvyšší černý.

Asi nejzajímavější minihrou je cvičení s názvem Patience neboli Trpělivost. Vaším úkolem je pochytat do dřevěných hůlek poletující mouchy a zmáčknout je, dokud neuslyšíte jejich poslední zabzučení. Když jsem poprvé minihru hrál, byl jsem překvapen z pocitu reálnosti této aktivity – iPhone při zmáčknutí mouchy vibruje do rytmu poslední “bzukotu” – opravdu jako byste to prováděli v reálu.


Dalšími módy jsou Courage , Endurance , Perseverance a Will. Všechny využívají hlavně pohybového ovládání a mohou zaujmout i vaše kamarády. Určitě bych vyzdvihnul mód Courage, kde ve správný moment musíte švihnout iPhonem tak, abyste vaší holou paží rozsekli vejpůl prkna, led nebo cement.

The Karate Kid je hra, která vás zabaví opravdu jen na pár chvil, ale myslím že mini hry jsou dobře provedené a důvtipně využívají vlastností iPhonu, proto doporučuji vyzkoušet.

The Karate Kid – zdarma – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 4 HD: další obrázky a video, pravděpodobně reálné!

Následující článek

iPhone 4G: 24 milionů kusů do konce letošního roku

Související články

IMDb na iPhone: databáze filmů v hrsti

Spousta z vás používá stránku Česko-Slovenské filmové databáze (CSFD), což je vlastně taková česká verze největší světové filmové databáze Internet Movie Database (IMDb). A právě verzi IMDb pro iPhone se budeme dnes věnovat.

AppTips #9: velikonoční speciál

AppTips je seriál, ve kterém vám magazín iPhoneTips pravidelně servíruje ty nejzajímavější tipy na aplikace a hry z AppStore aktuálně zdarma nebo ve slevě! Majitelé všech iOS zařízení se tak mohou těšit na pravidelný přísun tipů pro svůj iPhone, iPad a iPod touch!