The Karate Kid: Free hříčka na motivy filmu

Dnes si představíme promo hru k novému remaku filmu The Karate Kid. Film má premiéru v USA 10.června letošního roku. U nás zatím termín premiéry není znám, ale o promo hru zdarma nepřijdete!

Dnes si představíme promo hru k novému remaku filmu The Karate Kid. Film má premiéru v USA 10.června letošního roku. U nás zatím termín premiéry není znám, ale o promo hru zdarma nepřijdete!

Hry na motivy filmů většinou bývají zpracovány formou skákaček nebo akčních adventur, ale v tomto případě se tvůrci hry vydali jiným směrem a to ve stylu 5-ti miniher. Ty spočívají ve cvičení a vylepšování vašich karate schopností. Čím více trénujete, tím více bodů získáváte a vaše úroveň roste od bílého pásku až po ten nejvyšší černý.

Asi nejzajímavější minihrou je cvičení s názvem Patience neboli Trpělivost. Vaším úkolem je pochytat do dřevěných hůlek poletující mouchy a zmáčknout je, dokud neuslyšíte jejich poslední zabzučení. Když jsem poprvé minihru hrál, byl jsem překvapen z pocitu reálnosti této aktivity – iPhone při zmáčknutí mouchy vibruje do rytmu poslední “bzukotu” – opravdu jako byste to prováděli v reálu.


Dalšími módy jsou Courage , Endurance , Perseverance a Will. Všechny využívají hlavně pohybového ovládání a mohou zaujmout i vaše kamarády. Určitě bych vyzdvihnul mód Courage, kde ve správný moment musíte švihnout iPhonem tak, abyste vaší holou paží rozsekli vejpůl prkna, led nebo cement.

The Karate Kid je hra, která vás zabaví opravdu jen na pár chvil, ale myslím že mini hry jsou dobře provedené a důvtipně využívají vlastností iPhonu, proto doporučuji vyzkoušet.

The Karate Kid – zdarma – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 4 HD: další obrázky a video, pravděpodobně reálné!

Následující článek

iPhone 4G: 24 milionů kusů do konce letošního roku

Související články

Google Goggles: Nové vyhledávání pomocí fotoaparátu v iPhone!

Aplikace Google Mobile, která dokáže rozpoznat české hlasové povely ve vyhledávání Google (recenze), dostala zcela nový rozměr. Poslední update této aplikace pro iPhone 3GS a 4 přináší novou funkci Google Goggles, která promění fotoaparát v iPhone v další možnost jak vyhledávat na Google. Nevíte co si pod tím představit? Koukněte na videoprezentaci nové killer funkce Google Goggles!