Čtyřlístek: legendární časopis nyní také pro iOS

Čtyřlístek – časopis, který ovlivňuje generace, nyní přichází i na Vaše iOS zařízení. Vzpomínáte si ještě na Myšpulína, Bobíka, Fifinku a Pinďu? Cítíte tu nostalgie? Já ano, proto Vás zvu do tohoto barevného světa, který Vás vrátí zpět do dětských let.

Čtyřlístek – časopis, který ovlivnil generace čtenářů, nyní přichází i na Vaše iOS zařízení. Vzpomínáte si ještě na Myšpulína, Bobíka, Fifinku a Pinďu? Cítíte tu nostalgie? Já ano, proto Vás zvu do tohoto barevného světa, který Vás vrátí zpět do dětských let.

Aplikace je ke stažení zcela zdarma, ale za většinu dílů si budete muset připlatit. Jedná se však o nepatrnou částku, za kterou dostane příběh, jenž pobaví jak Vás, tak i Vaše děti. Tato milá knihovnička zatím obsahuje šest titulů po třiceti stránkách, z nichž je jeden zcela zdarma (Čtyřlístek – tajemství železné masky)

Design programu je navržen velice pěkně a není složité se v něm orientovat (jsou zde jen tři tlačítka: 1) obchod – zde seženete nové tituly, 2) Moje – zde jsou Vámi stažené díly, 3) Nastavení – jas atd.) Samotné příběhy se čtou velice dobře, a poněvadž se jedná o komiks, nechybí zde spoustu krásných obrázků. Každá kniha je k dispozici v češtině a angličtině.

Tahle parta zvířátek z Třeskoprsk Vás i Vaše ratolesti zaručeně pobaví, pokud nevěříte, možná Vás přesvědčí fakt, že komiks se nepřetržitě prodává přes čtyřicet let, což je jistě doporučující skutečnost. Přeji příjemné počteníčko.

Čtyřlístek – Lucky Four: Appstore link

161 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Eden - World Builder: budovatelský klon Minecraftu pro iOS

Následující článek

Blood & Glory: zdařilý klon Infinity Blade zdarma

Související články

iPhone 4 Bumper: Jak vypadá kryt v reálu?

Pokud se vám líbila má recenze iPhone 4, mohli by vás zajímat fotky signál zachraňujícího iPhone 4 „Bumperu“. Na obrázcích najdete jak samotný kryt, tak i kombinaci krytu a iPhone. Bumper jsem objednal přes iPhone 4 Case Program. Došel do pěti dnů v tlusté obálce a samozřejmě zdarma. Kryt plní svoji funkci a signál s ním je lepší. No, tak takhle to vypadá...