Blood & Glory: zdařilý klon Infinity Blade zdarma

Přestalo Vás už Infinty Blade II bavit nebo jen chcete zkusit něco nového, tak právě pro Vás je tu hra Blood &Glory, která je zcela zdarma.

Přestalo Vás už Infinty Blade II bavit nebo jen chcete zkusit něco nového, tak právě pro Vás je tu hra Blood & Glory, která je zcela zdarma.

Po velmi zdařilém intru, které Vás zajisté naláká do hry, absolvujete krátký tutoriál, jenž Vás více než dobře připraví na první oficiální boj v aréně. Ano jedná se o gladiátorské zápasy a to se vším všudy. Ve hře je spoustu zbraní a brnění (a to zdaleka není všechno), které si můžete za virtuální nebo v případě, že jste ochotni investovat i za pravé peníze koupit.

Samotné souboje jsou velice pěkně zpracované, bohužel hra neobsahuje velké množství animací, takže se po chvíli začnou formy zabití opakovat. Stejně tak protivníci, ti sice mají jinou barvu zbroje a zbraň, ale na první pohled je jasné, kdo proti Vám stojí. Hra však obsahuje i unikátní postavy, které potkáte vždy, když se dostanete až do finále gladiátorských her. Samozřejmě se jedná o bosse, ti jsou opravdu velice povedení a většina z nich Vám dá pořádně zabrat. Hra obsahuje i jednoduchý RPG systém, který probíhá tím způsobem, že za každý souboj získáte zkušenosti, za dostatek zkušeností dostanete nový level plus tři zkušeností body, ty pak můžete investovat do tří kategorií: zdraví, síla, obrana.

Není to lepší než Infinity Blade, ale je to zdarma a zabaví Vás to na pěkných pár chvil, takže se určitě vyplatí stáhnout a vyzkoušet. Hře dávám 70% a hrál jsem ji ve verzi 1.1.0.

Blood & Glory- Zdarma – AppStore

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LULMYUDxCk4[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Čtyřlístek: legendární časopis nyní také pro iOS

Následující článek

My Data Manager: hlídejte stažená data a mějte FUP pod kontrolou

Související články