AppTips #4: aktuální tipy na iOS aplikace a hry zdarma

AppTips je seriál, ve kterém vám magazín iPhoneTips pravidelně servíruje ty nejzajímavější tipy na aplikace a hry z AppStore aktuálně zdarma nebo ve slevě! Majitelé všech iOS zařízení se tak mohou těšit na pravidelný přísun tipů pro svůj iPhone, iPad a iPod touch!

AppTips je seriál, ve kterém vám magazín iPhoneTips pravidelně servíruje ty nejzajímavější tipy na aplikace a hry z AppStore aktuálně zdarma nebo ve slevě! Majitelé všech iOS zařízení se tak mohou těšit na pravidelný přísun tipů pro svůj iPhone, iPad a iPod touch!

Většina vývojářů má na App Store nějakou politiku prodeje jejich aplikace. Nejsnažším „vystřelením“ aplikace na vrchol žebříčků je dát ji na omezenou dobu do App Store se slevou, nebo zdarma. V těchto jejich akcích lze často získat velmi pěkné placené aplikace a hry, nebo alespoň appky získat za zajímavou cenu ve slevě. A přesně o tom bude náš seriál nazvaný „AppTips“.

Pokud nechcete čekat na slevy prvotřídních a nejznámějších herních titulů, koukněte na náš návod jak získat placené aplikace a hry pro iPhone a iPad zdarma.

Aktuální tipy na hry zdarma, které najdete na AppStore:

Super KO Boxing 2

Info: Animovaný box se zábavnými nepřáteli. Vyhrajte třeba nad 15 Centem.

App Store Link

Cat Dash

Info: Vyberete si jednu ze tří koček s různými vlastnostmi a vydáte se na běh chodbami s bonusy a překážkami. Dostatečně jednoduchá pro zabavení 3-letých dětí a přitom dostatečně soutěživá pro zabavení starších.

App Store Link

Alone in the Gloom

Info: Pěkná puzzle hra, se kterou si procvičíte vaši paměť. Vaším cílem je najít cestu temnými chodbami k východu a nasbírat co nejvíce hvězdiček.

App Store Link

TeeVee

Info: Aplikace pro sledování nejnovějších epizod vašich oblíbených seriálů s upozorněním. Pro přidání vašeho oblíbeného seriálů neváhejte kontaktovat vývojáře aplikace – CrazyApps (ČR+SK).

App Store Link

World Tree With Dragons

Info: Stanete se bohem jednoho “světa na stromě”, který ovládáte a kde můžete dělat spoustu věcí.

App Store Link

Call Screen Maker

Info: Vytvořte si vlastní obrázky ke kontaktům. Obrovské množství rámečků, postav, efektů jejich obličejů a množství klipartů vám pomůže udělat pěkné a zábavné obrázky.

App Store Link

Fishdom HD

Info: Puzzle hra z prostředí mořského světa.

App Store Link

Donut Dance

Info: Barevní medvídci vám při tanci schovávají váš donut a vy ho musíte najít. Při hudbě si přehazují donut mezi sebou a vy je musíte pozorně sledovat, protože tempo se postupně zvyšuje.

App Store Link

Cows vs Aliens

Info: Musíte dostat všechny vaše kravičky zpět do stodoly pomocí dvou (a více!) prstů, které je odpuzují. Ale pozor ubíhá vám čas a znepříjemňují vám to mimozemštani, kteří se chtějí dostat do stodoly a ukrást vám vaše kravičky, vyhodťe je z útesu – okraje obrazovky.

App Store Link

Powder Monkeys

Info: Staňte se kapitánem na opičí lodi a vyražte proti hmyzím protivníkům. Skvělá hratelnost a pěkná grafika.

App Store Link

Rope’n’Fly 2

Info: Použijte lana k přehoupnutí na další mrakodrap, který se nezřítí. Grafikou hra nepřekvapí, ale ani to jí nebrání být oblíbenou po celém světě.

App Store Link

Super Cyclone

Info: Akční vesmírná střílečka pro iPhone s pěknou grafikou od firmy Miniclip.

App Store Link

Action Truck

Info: S náklaďákem plným peněz z loupeže musíte v této 2D hře utíkat před policií.

App Store Link

Move the Box

Info: Logická puzzle hra, ve které musíte přesouvat krabice. Tři a více stejných krabic vedle sebe zmizí, podobně jako ve hře Tetris.

App Store Link

16 comments
  1. Cows vs aliens…
    Dvěma prsty? Kdo má víc prstů, ať vyzkouší i další! Tak to je teprve MAZEC!
    Mio

  2. Prosím, nepřestávejte s tímto seriálem, je to bomba! Děkuji.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: nejdůležitější novinky 7. týdne roku 2012

Následující článek

RC auto ovládané na dálku pomocí iPhone od iHelicopters

Související články

Bezdrátové ovládání: VLC Remote, Off Remote a NetAwake

Určitě vás občas štve vstávání k počítači, když sledujete z postele film. Chcete na dálku bezdrátově stopnout, nebo posunout film? Mám pro Vás dobrou zprávu - díky 3 aplikacím, které si teď představíme, bude bezdrátové ovládání pomocí iPhone hračka!

Google Goggles: Nové vyhledávání pomocí fotoaparátu v iPhone!

Aplikace Google Mobile, která dokáže rozpoznat české hlasové povely ve vyhledávání Google (recenze), dostala zcela nový rozměr. Poslední update této aplikace pro iPhone 3GS a 4 přináší novou funkci Google Goggles, která promění fotoaparát v iPhone v další možnost jak vyhledávat na Google. Nevíte co si pod tím představit? Koukněte na videoprezentaci nové killer funkce Google Goggles!