RC auto ovládané na dálku pomocí iPhone od iHelicopters

Pokud jste vždy toužili po malém autu na dalkové ovládání a vlastníte nějaké iOS zařízení, mohla by být nová RC bugina od iHelicopters.net právě pro vás.

Pokud jste vždy toužili po malém autu na dalkové ovládání a vlastníte nějaké iOS zařízení, mohla by být nová RC bugina od iHelicopters.net právě pro vás.

Firma iHelicopters.net už před časem uvedla dálkově ovládané hračky pro iOS zařízení. Helikoptéry, Monster Trucky a autíčka. Nyní přicházejí s novým výrobkem, malou stunt RC buginou.

Z vašeho iPhonu nebo iPadu se po připojení adaptéru do jack konektoru stane volant s plynem. Vysílač pracuje na principu RF (rádiové frekvence), které vám umožní ovládat auto až na vzdálenost 20 metrů. Na delší vzádlenost byste auto stejně neviděli, je dlouhé pouhých 11 centimetrů. Tvrdá konstrukce vám má i při malé hmotnosti a velikosti umožnit dělat bláznivé kousky.

Přesné rozměry buginy jsou 11cm x 7 cm x 2,7cm. Vysílač může pracovat na 3 frekvencích, takže současně lze provozovat až 3 buginy. Auto i vysílač se nabíjejí přibližně hodinu, nabité vydrží auto přibližně 15 minut, vysílač hodinu. V balení dostanete sestavené auto, RF vysílač do jack konektoru, USB nabíjecí kabel a manuál. K ovládání pomocí iOS zařízení si musíte stáhnout free aplikaci YJ-Helicopter. Bugina se prodává v zelené a oranžové barvě.

Jedním z důležitých faktů je, že výrobce na stránkách uvádí “Free Shipping Worldwide”, tedy poštovné zdarma po celém světě, což rozhodně potěší české zájemce. V celém názvu “iPhone Controlled Stunt Car Racer” se bugina prodává za $49.95, tedy přibližně 940Kč. To už je bohužel cena, která podléhá poplatkům (CLO a DPH), tak případně pozor při objednávání. Platit můžete přes PayPal a kreditní karty na webu.

iHelicopters.net – iPhone Controlled Stunt Car Racer

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MzP5smDkszE&feature=youtu.be[/youtube]

140 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

AppTips #4: aktuální tipy na iOS aplikace a hry zdarma

Následující článek

AppTips #5: aktuální tipy na iOS aplikace a hry zdarma

Související články