Ruberths Kick n’ Fly: Vánoční dáreček od Donut Games

Santovi malí pomocníci usilovně pracovali po celý rok, aby připravili krásné Vánoce. Když konečně Santa odjíždí pryč rozdávat vánoční dárky, jeho pomocníci mají konečně volno a příležitost si zahrát jejich nejoblíbenější hru: Kick n’ Fly!

Santovi malí pomocníci usilovně pracovali po celý rok, aby připravili krásné Vánoce. Když konečně Santa odjíždí pryč rozdávat vánoční dárky, jeho pomocníci mají konečně volno a příležitost si zahrát jejich nejoblíbenější hru: Kick n’ Fly!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3PyKzspfqeU[/youtube]

Jak tato hra probíhá? Elfa odpalujete za pomoci soba. Po určení úhlu a síly odkopu, už vám nebrání sbírat ve vzduchu baňky, perníčky, lízátka a další vánoční věcičky, za které získáváte potřebné body, abyste získali hvězdné ocenění a tím pádem postup do dalšího kola. Princip hry je prakticky stejný jako ve hře Monkey Flight, avšak zde je vánoční tématika.

Při letu máte opět stejně jako v Monkey Flight prdy, kterými můžete korigovat let a posbírat tak více odměn. K odrazům taktéž slouží muchomůrky nebo obláčky a musíte dávat pozor abyste nenarazili do sněhuláka. Všech 40 levelů můžete otevírat získáváním hvězdiček nebo si můžete vyzkoušet hned všechny v módu Trainer. Zde si vyberete kolik chcete prdů nebo dalších pokusných elfů navíc. Tyto dopomoci zvyšují váš handicap, čili čím méně si přidáte dopomocí, tím menší je váš handicap (asi inspirace v Donut Games golfem 🙂 ). Přesto doporučuji k hlavnímu hraní klasický mód postupného otevírání levelů a Trainer jen k potrénování.
A nezapomeňte zaštěrchat iPhonem v menu hry (malá vychytávka)!

Hra je ve formě dárečku po omezenou dobu zdarma, takže milovníci Donut Games stahujte!

Ruberths Kick n’ Fly –  AppStore link – po omezenou dobu zdarma

66 comments
  1. mne sa to celkom páči dal som všetkych 40 LVL 😀

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Angry Birds Seasons: Vánoční nadílka naštvaných zobáků

Následující článek

Mac AppStore: dříve než se čekalo?

Související články

Mirror’s Edge: opravdu kvalitní hra pro iPhone a iPad zdarma!

Na naší stránce na Facebooku nám napsali fanoušci, že je dočasně zdarma hra Mirror's Edge. Jedná se o opravdu povedený herní titul, který sklidil řadu pochvalných recenzí. Byla by proto určitě škoda promarnit akční nabídku "koupit" si tuto hru jak pro iPhone, tak pro iPad zdarma! Koukněte se na video z hraní a stahujte na AppStore.