Pelikan Jump: vyhrajte letenky do New Yorku ve skákačce zdarma

Pamatujete na herní trhák Doodle Jump? Tato hra svého času patřila mezi nejstahovanější placené aplikace v AppStore. Dnes vám představíme alternativu této skákačky, která je zcela zdarma a při jejím hraní máte navíc šanci vyhrát soutěž o 2 zpáteční letenky do New Yorku!

Pamatujete na herní trhák Doodle Jump? Tato hra svého času patřila mezi nejstahovanější placené aplikace v AppStore. Dnes vám představíme alternativu této skákačky, která je zcela zdarma a při jejím hraní máte navíc šanci vyhrát soutěž o 2 zpáteční letenky do New Yorku!

Jak jsem již naznačil v úvodu, vývojáři se inspirovali hrou Doodle Jump, proto pokud ji znáte, ovládání vám nebude cizí. Vaším úkolem je pomocí naklánění iPhone skákat výš a výš po ploškách, které vám hra nerovnoměrně servíruje po herním poli. Aby to hráči neměli tak jednoduché, některé plošky se pohybují do stran nebo po prvním výskoku zmizí. Především těch “jednorázových” v pozdější fázi hry značně přibývá a hráč to nemá vůbec jednoduché. Příjemným zpestřením hry jsou různé předměty, které vám buď přidají body ve hře, nebo skákajícího pelikána “zvětší” a prodlouží jeho doskok. Tyto prvky jsou lehkým oživením, bohužel jich ale není tolik jako v Doodle Jump. Nevadí…

Při hraní máte na výběr 3 prostředí, ve kterých váš pelikán může skákat – Egypt, pláž a Paříž. Pokud si nechcete vybírat prostředí, můžete zvolit náhodné. Změna prostředí nijak neovlivňuje prvky hry, jen změní grafickou podobu pozadí, plošek a bonusů a také na nás čekají různé zvuky hryz. Co se týče celkového grafického kabátu, tak asi není co vytknout. Menu hry je jednoduché, ale graficky povedené a co je nejdůležitější, můžete si v něm porovnávat výsledky s vašimi soupeři.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LZ5p7W7zCcI[/youtube]

Hra Pelikan Jump patří mezi ty jednodušší, ale o to více hratelnější. Porovnání s Doodle Jump, které je přecijen o něco promakanější, asi není fér, protože tuto hru získáte absolutně zdarma, je bez reklam a navíc máte možnost vyhrát 2 letenky do New Yorku. Tomu říkám motivace do hraní!

Pelikan Jump – Zdarma – AppStore link

Podmínky soutěže o 2 zpáteční letenky do New Yorku

Do velkého finále, které se uskuteční na letišti v Bratislavě, postoupí 10 nejúspěšnějších hráčů, kteří získají nejvíce bodů v kvalifikaci. V 15 minutovém finále získá letenky ten hráč, který předvede přímo na letišti své umění a nahraje z 10 finalistů nejvíce bodů. Tento šťastlivec rovnou z letiště odletí do New Yorku. Tato zajímavá a netradiční soutěž probíhá celý rok do 27.7.2012.

Upozornění: iPhoneTips.cz není pořadatelem ani spolupořadatelem soutěže, informace o soutěži jsme čerpali z Pelikan.cz

59 comments
  1. nemůžu se dostat přes 50 tisíc…jak to sakra dělaj :-/

   1. Nechci rýpat, ale musím. Jednodušší, pánové.. když už.

 1. Jop dobrá myšlienka. Nikto nechce ist do New Yorku viac ako ja takže som si povedal super každy den to budem trenovať nikto ma nemože poraziť ale čo z toho ked si nejaky **** hacker napíše vysoke skore a ja sa nemožem dostat do top 10 :-/ a ešte škoda že su tam useky kde sa to proste neda prejst lebo neni na čo skočit to by mohli developeri opraviť.

 2. jestli jsem to pochopil, znamena to, ze v pripade vyhry bych musrl zaplatit let do
  NY? ubytovani bych taky musel zapltit, takze je to takova vyhra nevyhra 🙂 ale hra je zabavna

  1. Hraje se o zpáteční letenky do NY pro 2… pro úplnost dodáváme, že zpáteční = tam i zpět! 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

BeejiveIM for iPad: IM, který raději nekupujte

Následující článek

Pocket RPG: zajímavě zpracovaná hra na hrdiny pro náročné

Související články

VLC Media Player: iPad už umí přehrávat AVI a MKV filmy!

Majitelé iPadů mají důvod k oslavě, protože byla vydána aplikace VLC Media Player. Jak jistě víte, doposud se filmy pro iPad musely konvertovat přes iTunes, což je dost nepohodlné. VLC ale bez potíží přehraje vaše avi a mkv soubory, takže už nebude problém do iPadu dostat jakékoliv filmy, seriály apod. Podívejte se na první video VLC Media Playeru na iPadu!