Apple: iOS promo kódy celosvětově, v MacAppStore žádné nebudou

Pokud jste chtěli v iTunes využít promo kód na nějakou aplikaci, (například vyhrané od nás ze soutěže) museli jste mít americký účet.

Pokud jste chtěli v iTunes využít promo kód na nějakou aplikaci, (například vyhrané z našich soutěží) museli jste mít americký účet. Nyní by již však měli tyto kódy fungovat celosvětově.


Tato novinka byla zmíněna v iTunes vývojářské přířučce. Toto omezení by tedy bylo konečně pryč.
Objevila se však i jiná informace, a to že naopak v plánovaném MacAppStore promo kódy nebudou. To znamená, že vývojáři nebudou moci tyto kódy vytvářet pro novináře ani zákazníky podobně jako v AppStore. Pravděpodobně to souvisí s tím, že Apple prohlásil, že v MacAppStore nebudou žádná dema, trialy ani betaverze. K tomu mají sloužit webové stránky vývojáře. Každopádně by to byla škoda a uvidíme, zda-li Apple nepřehodnotí své rozhodnutí, protože promo kódy jsou v AppStore dobrá věc.

3 comments
  1. Pokud se jednou stane MacAppStore jedinným kanálem k získání aplikace pro Mac, jsem zvědav jaký vliv to bude mít na “velký” software firem jako jsou Autodesk, Maxon, Graphisoft, Adobe…

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Dialvetica Contacts: seznam kontaktů s dokonalým prohledáváním

Následující článek

Virtual Table Tennis: Procvičte si ping pong i prsty

Související články

Wind OS: simulace Windows XP na vašem iPhone (aktualizace)

Wind OS je jednoduchá aplikace, která vám umožní posadit se zpět k vašemu milovanému (nenáviděnému) Windows alias PC. Po spuštění se začnou projevovat 1. Zážitky se stolními PC a to je neuvěřitelná hlučnost. Proto doporučuji ztlumit si iPhone na minimum :). Po pěkně graficky zpracovaném Nabootování se vám spustí systém a zobrazí plocha.