Vyhlášení soutěže: 5 krytů Ultra-Case už zná své majitele!

Pokud sledujete iPhoneTips.cz na Facebooku a Twitteru, tak vám nemohla uniknout naše soutěž o 5 luxusních krytů Ultra-Case, která končila v neděli. Zajímá vás, zda jste vyhrál(a)? Čtěte dál!

Pokud sledujete iPhoneTips.cz na Facebooku a Twitteru, tak vám nemohla uniknout naše soutěž o 5 luxusních krytů Ultra-Case, která končila v neděli. Zajímá vás, zda jste vyhrál(a)? Čtěte dál!

Naše soutěžní otázka byla opravdu jednoduchá. Ptali jsme se na součet fanoušků iPhoneTips.cz a internetového obchodu Kuptolevně.cz na Facebooku. Správná odpověď byla samozřejmě ta poslední: 3.001 – 4.000

Správná odpověď na soutěž
3. možnost byla správá

A nyní k výhercům. Správnou odpověď označilo celkem 255 lidí, z kterých jsme pomocí Random.org vylosovali 5 výherců. Stránka náhodně vygenerovala čísla 228, 65, 16, 121 a 182. Celé losování jsme nahrávali a vy si ho můžete “zkontrolovat” v tomto videu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LXiMHEIFTjc[/youtube]

Vylosovaná čísla patří těmto výhercům:

228 – Nikol Kokešová –  nikol.kokesova@…
65 – Vladimir Palicka – vladimir.palicka@…
16 – Pavel Dostál – majky006@…
121 – Matěj Zeman – mettzed@…
182 – Jarmila Kadlecová –  kadlejar@…

Výherci budou kontaktováni na e-mail, který zadali v soutěžním formuláři.

Všem výhercům gratulujeme a děkujeme internetovému obchodu Kuptolevně.cz, bez kterého by soutěž nebyla.

Pokud chcete být informováni i o dalších soutěžích na iPhoneTips.cz, sledujte náš FacebookTwitter a RSS!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

BMW: automobilka plánuje integraci iOS pro iPhone a iPod

Následující článek

Zdarma: iPhone Video Converter v hodnotě $30 ke stažení!

Související články

Apple keynote: video záznam z představení iPhone 5

Jak jistě víte i díky našemu textovému přepisu, včera proběhla v San Franciscu tisková konference, chcete-li keynote, která odhalila nový iPhone 5, inovovanou řadu iPodů nano a touch, připomněla vychytávky iOS6 a ukázala nové iTunes. Na celou tuto keynote se můžete podívat nyní z pohodlí domova.

Nový iPhone 4: Apple ztratil prototyp, máme první informace!

Do redakce internetovému magazínu Gizmodo se se dostal prototyp neznámého zařízení, který svým designem velice nápadně připomíná vylepšený iPhone, součástky přístroje na sobě nesou značky Apple a podobná konstrukce doposud nebyla v jiném přístroji k vidění. Apple se dokonce neoficiálně vyjádřil ve smyslu, že skutečně prototyp nového iPhone ztratil a chce ho zpět! Zní to slibně, co říkáte? Všechny novinky a informace o novém iPhone 4 najdete v našem článku.