Virtual Table Tennis: Procvičte si ping pong i prsty

Máte rádi ping pong, ale nikde v dosahu žádný hrací stůl a pálky a vy máte chuť si zahrát? S touto realistickou hrou si můžete zapinkat přímo na vašem iPhonu.

Máte rádi ping pong, ale nikde v dosahu žádný hrací stůl a pálky a vy máte chuť si zahrát? S touto realistickou hrou si můžete zapinkat přímo na vašem iPhonu.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oBtsjXI7dXg[/youtube]

Pokud jste někdy z nudy pařili flashové ping pongy na internetu a bavily vás, bude vás bavit i Virtual Table Tennis. Hlavní rozdíl je však v tom, že má mnohem vychytanější ovládání. Na počítači jste pálku ovládali většinou myší, zde je využit potenciál dotykové obrazovky a to opravdu velmi dobře. Pálku ovládáte prstem a šviháte s ním podobně jako v reálu. Vaše pohyby určují směr a rychlost míčku. Pokud si již věříte na tvrdý smeč, prstem pořádně švihnete potřebným směrem a uvolníte ho z obrazovky.

V nastavení si ovládání ještě více přizpůsobíte. Pálka buď může být přímo u vašeho prstu, takže je lehce skryta a vy odpinkáváte míček přímo prstem. V druhém případě pálku vidíte celou a šviháte v prostoru, kam jste umístili váš prst.
Na výběr máte ze tří obtížností: Beginner, Normal a Professional. Určitě doporučuji začínat na první úrovni, abyste si osvojili tempo hry a procvičili se k dalším úrovním, které již jsou výzvou a dají vám zabrat.

V praktickém módu si pinkáte bez bodů proti soupeři po jak dlouhou dobu chcete. V Arcade si již vyberete soupeře a hrajete regulérní zápas na jeden vítězný set za 11 bodů. Jiné nastavení nejde. Nechybí ani dva turnaje. Pokud v něm jednou prohrajete, končíte a jste opět na začátku. Své vítězství však poté můžete publikovat na Twitteru nebo Facebooku. 😎  Herní prostředí a stoly se mění samy.
Co hře trochu chybí je multiplayer, buď po bluetooth nebo po WiFi. Primární zábavou je čistě pinkání, žádné další okrasy se nekonají.  Technické zpracování je super, jak grafická stránka, tak i zvuková. Nejvíce však vyzdvihuji ovládání, které vám dává pocit jako byste pinkali v reálu proti šikovnému soupeři.

Hodnocení: 4/5

Virtual Table Tennis – AppStore link – 0,79 €

Vyzkoušet můžete i Lite verzi.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: iOS promo kódy celosvětově, v MacAppStore žádné nebudou

Následující článek

FlightRadar24 Pro/Free: dokonalý přehled o letovém provozu

Související články