Apogee MiC 96K je mikrofon pro náročné

Ve světě audio hardwaru pro Apple byla vždy technika od Apogee považována jako Rolls Royce mezi technologiemi a našla  si především uživatele, kteří ji chtěli využít profesionálně. Dnes si představíme zajímavou vychytávku právě od Apogee a sice mikrofon, který je záviděníhodnou vychytávkou pro každého zpěváka.

Řeč je o mikrofonu MiC 96K, který je dokonalý v mnoha ohledech. Výrobci si dali záležet hlavně na designu, který je retro a tím umocňuje jeho celkovou podobu. Mikrofon není pochopitelně jen pro zpěváky, jedná se o skvělý doplněk pro každého, kdo si přes rozhraní iPhonů a iPadů rád popovídá s přáteli, ale i pro ty, kteří rádi nahrávají své návody a herní videa, ke kterým potřebují čistý zvuk. Kvalita zvuku je zde velmi vysoká a nahrává se zde ve 24bitovém rozhraní ve frekvenci 96KHz.

Uživatelé se u mikrofonu nemusí bát kvality, nejedná se o asijský export nýbrž o výrobek, který nese označení Made in USA. K iPřístrojům se mikrofon připojuje přes kabely, které jsou součástí balení a skvělou výhodu představuje především skutečnost, že není potřeba instalovat žádné ovladače. Zkrátka se jen zapojí mikrofon přes USB výstup a může se používat.

[youtube id=”xxiu1fEtPX0″ width=”100%” height=”auto”]

Mikrofon má na sobě barevné kontrolky, které pomohou sledovat, jestli už je připraven k použití, jestli software komunikuje s iPhonem a také jestli je dobře napájený. Pokud se vám mikrofon líbí, tak si ho můžete zakoupit, ale nepočítejte s dostupností v českých obchodech (omlouváme se za nepřesnost, mikrofon lze zakoupit např. zde za necelých 6 tis. Kč – pozn. redakce), je třeba navštívit aukční portály nebo přímo stránky výrobce. Jedinou nevýhodou mikrofonu je krátký kabel, jinak mu nelze nic vyčíst. Jeho cena je v přepočtu necelých 5000 Kč.

110 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

LaCie Fuel: bezdrátový externí hardisk s vlastní wi-fi

Následující článek

Doxie One je stylový scanner do kapsy

Související články

Dark Nebula – Episode Two: jaké je pokračování veleúspěšné hry?

Troufám si tvrdit, že Dark Nebula - Episode One, kterou jsme zde na iPhoneTips recenzovali, je jednou z nejlepších adventur a her na App Store obecně. Tato hra snad jako jedna z prvních naplno využila vestavěný akcelerometr a stala se legendou. Trvalo velice dlouho, než autoři vydali druhý díl, a o to větší očekávání u fanoušků toto pokračování mělo. Je druhá epizoda důstojným nástupcem jedničky nebo jde jen o způsob, jak z natěšených hráčů vytáhnout peníze?