HeliumBOOTH: hodně srandy za málo peněz

Pokud se chcete skvěle pobavit a rozesmát pár kamarádů, určitě si přečtete naší recenzi.

Hledáte aplikaci, která změní Váš společenský život? Tak to pravděpodobně  Helium BOOOTH není, pokud se však chcete skvěle pobavit a rozesmát pár kamarádů, určitě si přečtete naší recenzi.

Funkce této aplikace je změna Vašeho hlasu a to buď na velice vysoký (pisklavý) nebo naopak hodně hluboký, obě možnosti fungují opravdu na jedničku, takže nuda v žádném případě nehrozí. Probíhá to tak, že nahrajete video (po zpuštění HeliumBOOTH), které automaticky změní Váš hlas. Video můžete následovně nahrát na youtube, facebook, či ho poslat e-mailem kamarádovi, v neposlední řadě si ho můžete uložit do Vašeho zařízení nebo ho smazat.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-Hdg-MVplZM[/youtube]

Aplikace je opravdu za hubičku (levnější než balónek na poutích, který se dá použít ke stejnému účelu) a zažijete s ní opravdu mnoho vtipných chvil. Proto ji doporučuji.

HeliumBOOTH – 0,79€ – AppStore

42 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Music Player All-in-1: alternativní přehrávač hudby s pár vylepšeními

Následující článek

Návod: jak ignorovat připojenou Wi-Fi síť v iOS

Související články

Skater Nation: recenze skejťácké hry od Gameloft

Gameloft nabízí v App Store opravdu kvalitní tituly ať už jde o střílečky, sportovní hry nebo jiná témata. Skater Nation je sice také od Gameloftu, nicméně má i nepříjemné vlastnosti, které poměrně znepříjemňují hraní. Ať už ovšem jezdíte v reálu nebo ne, Skater Nation vás může zaujmout.