HeliumBOOTH: hodně srandy za málo peněz

Pokud se chcete skvěle pobavit a rozesmát pár kamarádů, určitě si přečtete naší recenzi.

Hledáte aplikaci, která změní Váš společenský život? Tak to pravděpodobně  Helium BOOOTH není, pokud se však chcete skvěle pobavit a rozesmát pár kamarádů, určitě si přečtete naší recenzi.

Funkce této aplikace je změna Vašeho hlasu a to buď na velice vysoký (pisklavý) nebo naopak hodně hluboký, obě možnosti fungují opravdu na jedničku, takže nuda v žádném případě nehrozí. Probíhá to tak, že nahrajete video (po zpuštění HeliumBOOTH), které automaticky změní Váš hlas. Video můžete následovně nahrát na youtube, facebook, či ho poslat e-mailem kamarádovi, v neposlední řadě si ho můžete uložit do Vašeho zařízení nebo ho smazat.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-Hdg-MVplZM[/youtube]

Aplikace je opravdu za hubičku (levnější než balónek na poutích, který se dá použít ke stejnému účelu) a zažijete s ní opravdu mnoho vtipných chvil. Proto ji doporučuji.

HeliumBOOTH – 0,79€ – AppStore

42 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Music Player All-in-1: alternativní přehrávač hudby s pár vylepšeními

Následující článek

Návod: jak ignorovat připojenou Wi-Fi síť v iOS

Související články

2XL Supercross: prvotřídní motocross na iPhone

Dalším výtvorem firmy 2XL Games, která má na svědomí také například Trophylite Rally je dalšízávodní hra tentokrát na téma motocrossu. Třeba si říkáte že vás podobné věci nebaví, s touto hroumáte ale zábavu zaručenou na dostatečně dlouho. 2XL Supercross rozhodně nešpiní dobrou pověsttéto firmy.