HeliumBOOTH: hodně srandy za málo peněz

Pokud se chcete skvěle pobavit a rozesmát pár kamarádů, určitě si přečtete naší recenzi.

Hledáte aplikaci, která změní Váš společenský život? Tak to pravděpodobně  Helium BOOOTH není, pokud se však chcete skvěle pobavit a rozesmát pár kamarádů, určitě si přečtete naší recenzi.

Funkce této aplikace je změna Vašeho hlasu a to buď na velice vysoký (pisklavý) nebo naopak hodně hluboký, obě možnosti fungují opravdu na jedničku, takže nuda v žádném případě nehrozí. Probíhá to tak, že nahrajete video (po zpuštění HeliumBOOTH), které automaticky změní Váš hlas. Video můžete následovně nahrát na youtube, facebook, či ho poslat e-mailem kamarádovi, v neposlední řadě si ho můžete uložit do Vašeho zařízení nebo ho smazat.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-Hdg-MVplZM[/youtube]

Aplikace je opravdu za hubičku (levnější než balónek na poutích, který se dá použít ke stejnému účelu) a zažijete s ní opravdu mnoho vtipných chvil. Proto ji doporučuji.

HeliumBOOTH – 0,79€ – AppStore

42 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Music Player All-in-1: alternativní přehrávač hudby s pár vylepšeními

Následující článek

Návod: jak ignorovat připojenou Wi-Fi síť v iOS

Související články

Real Racing 2: Největší závodní pecka se dočkala pokračování! (aktualizace)

Ve Středu 15.12.2010 v 19:00 byla vypuštěna do světa jedna z nejočekávanějších her roku 2010 – Real Racing 2! Nejdříve hra byla dostupná na Novém Zélandě, potom hodinu před půlnocí se objevila v USA a nakonec (o půlnoci) se dostala i do Evropy a taky do České a Slovenské republiky. Přečtěte si recenzi této herní novinky, kterou bude milovat každý motoristický fanoušek!