Doxie One je stylový scanner do kapsy

Pokud vaše povolání vyžaduje časté skenování dokumentů a fotografií, tak je pro vás zřejmě nepříjemné pokaždé zapínat tiskárnu, nebo samostatný scanner, a dokumenty importovat do počítače. Skenování může být velmi rychlé a také velmi jednoduché. Byl vyvinut ruční scanner do kapsy, který se snadno vejde do kapsy.

Doxie One je gadget, který je určen všem majitelům Macu, kteří potřebují často skenovat. Skenovat není samozřejmě nutné jen faktury a papíry pro úřady, díky vysoké kvalitě lze velmi rychle převést všechny vaše fotky do elektronické podoby.

Doxie One obsahuje dobíjecí baterii a disponuje vnitřní pamětí, kam se digitální podoba skenovaných dokumentů ukládá. Více funkcí tento doplněk nemá. Lze ho používat okamžitě, jeho obsluha je snadná a potěší také nízká cena. Aukční portály hlásí cenu, v přepočtu, kolem 2000 Kč.

[youtube id=”ZdX6qYh_P-w” width=”100%” height=”auto”]

Pokud používáte Windows, tak můžete zařízení používat také. Jeho rozměry jsou 26.7 cm x 4.3 cm x 5.6 cm a váží pouhých 386 gramů. Doba skenování listu papíru je kolem 8 sekund a u fotografie kolem 5 sekund. Kvalita skenování je 300 dpi. Maximální velikost skenovaného dokumentu je formát A4. Zařízení se spojuje s počítačem prostřednictvím USB kabelu, ale pro přenos dat lze použít i paměťové SD karty.

1 comment
  1. Ok, když je pro iOS, jak z něj dostanu fotku do iPadu/iPhonu?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apogee MiC 96K je mikrofon pro náročné

Následující článek

Apple otevřel v Japonsku strhující obchod

Související články
Číst více

MetaWatch STRATA: dostupné hodinky pro iPhone a Android

Hodinky se jako rozšíření iPhone používají sice už více než rok, ale o jejich unikátní vlastnosti vyzkoušelo na vlastní kůži jen minimum uživatelů. A proč tomu tak je? Uživatelé jsou již natolik navyklí vytahovat telefon z kapsy, že je pro ně investice do rozšíření zbytečná. Nyní ovšem může nastat zlom, hodinky zlevňují.

Real Racing 2: Největší závodní pecka se dočkala pokračování! (aktualizace)

Ve Středu 15.12.2010 v 19:00 byla vypuštěna do světa jedna z nejočekávanějších her roku 2010 – Real Racing 2! Nejdříve hra byla dostupná na Novém Zélandě, potom hodinu před půlnocí se objevila v USA a nakonec (o půlnoci) se dostala i do Evropy a taky do České a Slovenské republiky. Přečtěte si recenzi této herní novinky, kterou bude milovat každý motoristický fanoušek!