2XL Supercross HD: skvělý motocross pouze dnes zdarma

Milovníci motorek dnes dostali opravdu příjemný dárek pro svůj iPhone a iPad. Asi nejlepší motocross na AppStore, který jindy seženete za poměrně vysokých 3,99€, je pouze dnes zdarma! Podívejte se video a obrázky z této kvalitní hry.

Milovníci motorek dnes dostali opravdu příjemný dárek pro svůj iPhone a iPad. Asi nejlepší motocross na AppStore, který jindy seženete za poměrně vysokých 3,99€, je pouze dnes zdarma! Podívejte se video a obrázky z této kvalitní hry.

V 2XL Supercross HD se setkáte se 3 módy hry (Time Trial, Practise a Racing), 8 motorek a jezdců, 4 kubatury motorů (125cc, 250cc a 450cc) a také multiplayeru pro 4 hráče přes WiFi nebo pro 2 hráče přes Bluetooth. Největší lákadlo ale bude pravděpodobně “Retina grafika”, která je poměrně detailní. Zajímavostí je, že tratě navrhoval motokrosový závodník Stephane Roncada a musíme říct, že odvedl dobrou práci, protože na tratích se opravdu vyřádíte.

Při hraní budete moci vyzkoušet několik druhů ovládání (vybere si opravdu každý) a také kamer. Zajímavá je možnost hrát z pohledu závodníka zpoza řidítek, která ale trochu o něco ztíží orientaci při závodech, ale především na iPadu vás solidně vtáhne do hry.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_FpFVBd3k-c[/youtube]

Pokud máte rádi závodní hry, motorky, nebo jen rádi stahujete hry zdarma a testujete je, bez dlouhého váhání vám doporučujeme zkusit 165 MB velký 2XL Supercross HD, který je pouze dnes zdarma a to na iPhone i iPad!

2XL Supercross – 3,99€ (pouze dnes zdarma) – AppStore link

101 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: nový hardware bude v Evropě nejspíše levnější

Následující článek

Ticket to Ride: návyková desková hra nejen pro milovníky železnice

Související články

Threads: speciální aplikace pro nákup triček na Threadless

Threadless je ojedinělý internetový obchod nabízející oblečení s originálními motivy. Ty si odhlasovávají sami zákazníci, a tak se do prodeje dostane vždy jen to nejlepší. Nyní se na App Store objevila aplikace, která by měla usnadnit nakupování na tomto serveru. Bohužel dělá ale spíše přesný opak. Napadlo mě však další využití - databáze wallpaperů …

iTunes 9 a OS 3.1: k dispozici!

Tak dnešní hudební key-note zkončila a již nyní je k dispozici jak iTunes 9 tak OS 3.1! Nejzásadnější novinky? Například organizace ikonek z iPhone v iTunes a nebo funkce Genius k dispozici i pro aplikace! iTunes 9 navíc dostal mírně upravený grafický kabátek.