2XL Supercross HD: skvělý motocross pouze dnes zdarma

Milovníci motorek dnes dostali opravdu příjemný dárek pro svůj iPhone a iPad. Asi nejlepší motocross na AppStore, který jindy seženete za poměrně vysokých 3,99€, je pouze dnes zdarma! Podívejte se video a obrázky z této kvalitní hry.

Milovníci motorek dnes dostali opravdu příjemný dárek pro svůj iPhone a iPad. Asi nejlepší motocross na AppStore, který jindy seženete za poměrně vysokých 3,99€, je pouze dnes zdarma! Podívejte se video a obrázky z této kvalitní hry.

V 2XL Supercross HD se setkáte se 3 módy hry (Time Trial, Practise a Racing), 8 motorek a jezdců, 4 kubatury motorů (125cc, 250cc a 450cc) a také multiplayeru pro 4 hráče přes WiFi nebo pro 2 hráče přes Bluetooth. Největší lákadlo ale bude pravděpodobně “Retina grafika”, která je poměrně detailní. Zajímavostí je, že tratě navrhoval motokrosový závodník Stephane Roncada a musíme říct, že odvedl dobrou práci, protože na tratích se opravdu vyřádíte.

Při hraní budete moci vyzkoušet několik druhů ovládání (vybere si opravdu každý) a také kamer. Zajímavá je možnost hrát z pohledu závodníka zpoza řidítek, která ale trochu o něco ztíží orientaci při závodech, ale především na iPadu vás solidně vtáhne do hry.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_FpFVBd3k-c[/youtube]

Pokud máte rádi závodní hry, motorky, nebo jen rádi stahujete hry zdarma a testujete je, bez dlouhého váhání vám doporučujeme zkusit 165 MB velký 2XL Supercross HD, který je pouze dnes zdarma a to na iPhone i iPad!

2XL Supercross – 3,99€ (pouze dnes zdarma) – AppStore link

101 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: nový hardware bude v Evropě nejspíše levnější

Následující článek

Ticket to Ride: návyková desková hra nejen pro milovníky železnice

Související články

DVD to iPad Converter: software v hodnotě $30 zdarma ke stažení!

Patříte mezi ty šťastné, kteří vlastní iPad a chcete převést své DVD filmy přímo pro iPad? Máme pro vás skvělou zprávu! Díky omezené nabídce firmy Daniusoft můžete získat software na převádění DVD do iPadu zdarma! Jediné, co musíte udělat pro to, aby jste získali software v hodnotě $29.95, je stát se fanouškem na Facebooku. Slušná nabídka, co říkáte?

WiFi Warfare: multiplayerový nářez

WiFi Warfare je obdoba legendárních her typu Worms nebo Liero. Jedná se tedy o klasickou 2D střílečku s komickou grafikou, v níž nejde o nic jiného, než rozstřílet kamaráda na cucky. To je ale jedna z nejzábavnějších her, kterou s kamarády můžete pařit!