Nahoru

Fenomén Apple: muž si nechal vytetovat na ruku Stevea Jobse

Pokud se považujete za skalní fanoušky Apple, pak byste toto hodnocení možná měli přehodnotit. Několikrát bylo již možné se dočíst o lidech, kteří si dočasně nechali vytetovat Stevea Jobse nebo logo Apple na ruku, ale Dan Uricoli to donesl ještě dál – nechal si udělat permanentní tetování obličeje Stevea Jobse.

Dan je bývalým zaměstnancem Apple a vlastně i opravdu velkým fanouškem, jak dokládá i tetování. Do Applu prý nastoupil již v 19 letech, čímž se stal jedním z nejmladších (ne-li nejmladším) pracovníkem v této známé společnosti sídlící v Cupertinu. Dan je ale zároveň hudebníkem a když dostal smlouvu od nahrávací společnosti, rozhodl se z Apple odejít. Aby ale na Apple nikdy nezapomněl, rozhodl se přibližně měsíc před odstoupením Stevea Jobse z pozice CEO si ho vytetovat na pravou ruku.

A pokud máte zájem také pracovat v Apple či být jednoduše úspěšní, Dan pro Vás má jednu radu, kterou používá i samotný Steve: v originále je to „Stay hungry, stay foolish“, což v překladu znamená „Zůstaňte hladoví, zůstaňte blázniví“.

A jaký máte názor na tetování vy? Přemýšleli jste někdy nad tím, že si vytetujete na své tělo něco, co se týká Apple? Ať už samotné logo, nebo dokonce také Stevea Jobse? Podělte se s námi v diskuzi!

Zdroj: Cult of Mac

 • Bobik

  První fotka nevypadá, že to má na pravé ruce.

  • Martin

   asi zrcadlo

  • http://iphonetips.cz Michal Razumňak

   Taky sem se nad tím pozastavil, ale jak je vidno, že má v ruce i iPhone -> zrcadlo.

 • Revengee

  ake zrkadlo?? ma to na lavej..omg

  • Michal

   vidíš převrácený písmena na první fotce? vidíš, jaká ruka je na druhý fotce? hlavně že machruješ s OMG… chytráku…

 • Adamm Urbann

  ano přemýšlel jsem o logu.

 • MarkPad

  Asi by si mal skratit strnisko pod pazuchou :-)