SuperApple #7: tipy a triky pro váš Mac

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát byla řeč samozřejmě o Logitech Touch Mouse, update iPhone OS 3.1.3 a iTunes, nebo o novém MacBooku Pro.

Máme pro vás opět výběr těch nejlepších tipů a triků pro Mac, které uplynulý týden byly k přečtení na SuperApple.cz. Tentokrát byla řeč samozřejmě o Logitech Touch Mouse, update iPhone OS 3.1.3 a iTunes, nebo o novém MacBooku Pro.

Nový MacBook Pro s procesorem Core i7 otestován

Na stránkách s výsledky benchmarkovacího programu GeekBench se objevil jeden, který je velmi zajímavý – popisuje výsledky výkonnostních testů doposud neznámého MacBooku Pro s procesorem Intel Core i7.

Právě vyšel iPhone OS 3.1.3, stahujte


Apple před několika málo okamžiky zveřejnil update operačního systému iPhone OS určeného pro chytré mobily iPhone a multimediální přehrávače iPod touch. Co přináší za novinky?

Apple updatuje: vylepšený iTunes a další oprava problémových 27″ iMaců

Společnost Apple aktuálně zveřejnila dvojici softwarových updatů. Zatímco první je určený všem, kteří používají iTunes, druhá slibuje další opravu problémů s blikajícími obrazovkami nových 27″ iMaců. Bude poslední, nebo jen jednou v řadě?

Logitech Touch Mouse: multidotykový touchpad zdarma

Logitech přinesl velmi zajímavý nový produkt, nad kterým možná zajásají všichni majitelé iPhonů a iPodů touch: aplikaci, která jej promění v multidotykový touchpad použitelný s Windows i Macem.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Guerrilla Bob: divoká střílečka ve stylu Minigore

Následující článek

Broken Sword: nejlepší Point&Click adventura na iPhone

Související články