investiční zlato

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí.
Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvést výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Investiční zlato – spolehlivý prodejce

V poslední době cena zlata láme rekordy, což přineslo investorům výrazné výnosy v krátkém časovém období. Analytici předpovídají další růst ceny tohoto cenného kovu. V České republice se prodávají hlavně zlaté cihly a slitky, které pochází ze švýcarských rafinérií, ačkoli různí prodejci nabízí stejné produkty za značně rozdílné ceny. Vybírejte proto pečlivě a vyžadujte zlato do svého držení.

Nejlepší strategií je konzervativní přístup: nákup fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí. Vyhněte se nákupu virtuálního zlata nebo investování do akcií zlatých dolů, kde riskujete, že tyto dolové zdroje jsou již vytěžené. Místo toho si zajistěte, že vaše investice je tangibilní a bezpečně uložená.

Jak efektivně investovat do zlata?

Investice do zlata je vhodná pro širokou škálu lidí, neboť zlato je jednou z nejstabilnějších komodit s dlouhodobým přínosem. Historicky zlato udržuje svou hodnotu a je považováno za bezpečný přístav během finančních nejistot. Zlato je dostupné v mnoha formách, od cihel po mince a dokonce i ve variantách různých barev. Za poslední rok jeho cena stoupla o necelých 18 %. Pokud chcete zařadit své finanční prostředky mezi ty, které zlato výrazně zhodnotí, je důležité obrátit se na experty, kteří vám mohou pomoci vytvořit personalizovaný investiční plán.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Samsung předběhl Apple a stal se předním světovým výrobcem chytrých telefonů

Následující článek

Apple pracuje na technologii výroby futuristického celoskleněného MacBooku Pro