Samsung předpovídá, že Apple bude mít skládací tablet do roku 2024

Apple se na trhu se skládacími technologiemi dosud neprosadil, ale podle nové zprávy by technologický gigant z Cupertina mohl v nadcházejících letech vydat skládací iPad nebo MacBook.

Pobočka Mobile Experience společnosti Samsung se setkala s dodavateli a podle TheElec je ohledně trhu skládacích zařízení optimistická.

Kdy bude první skládací zařízení od Applu?

Samsung MX věří, že Apple oznámí své první skládací zařízení do roku 2024 – ale nebude to iPhone.

I když mnozí volali po „ iPhone Fold “, tato technologie možná ještě není. To, co uživatelé získají na novinkách, pravděpodobně ztratí na praktičnosti. Současné skládací telefony jsou neohrabané a těžké, což jen stěží zapadá do designového étosu Applu.

Apple zatím neoznámil plány na vytvoření skládacího zařízení jakéhokoli druhu.

V září bylo oznámeno, že Apple chtěl, aby LG a Samsung vyrobily skládací OLED panely. Cílem by bylo vytvořit zařízení schopné skládání bez viditelného pomačkání, které vyvíjí řada současných zařízení. Zatím je nejasné, jestli se skládacího zařízení od Applu dočkáme, ale mnoho uživatelů se na podobné inovace velmi těší.

Předchozí článek

Apple šetří a pozastavuje nábor nových zaměstnanců, kromě výzkumu a vývoje

Následující článek

Apple údajně snižuje objednávky na iPhone 14 a iPhone 14 Plus

Související články

Prototyp iPhone: policejní zásah u redaktora Gizmodo

Informace o ztraceném prototypu iPhone a historka o opilém pracovníkovi Apple začínají nabírat nečekaný směr. Redaktora Gizmoda, který stojí za objevením prototypu, včerejší večer doma překvapila policie, která mu zabavila veškerý hardware, který by mohl pomoci odhalit pravdu ohledně objevení prototypu.