Nahoru

Apple Store: Česká republika už má oficiální online obchod

Čeští příznivci Apple si můžou slavnostně připít, protože v České republice dnes odstartoval oficiální online Apple Store. Co to znamená a jaké jsou výhody si povíme v tomto článku.

Online obchod, který najdete na adrese http://store.apple.com/cz/, nabízí zajímavé vychytávky. Kromě poštovného zdarma při objednávce nad 2.950 Kč (pokud se do této částky nevejdete, za poštovné zaplatíte 125 Kč) je možnost si nový produkt nechat dárkově zabalit za rozumný příplatek 99 Kč. Pokud chcete nový iPod nebo iPad vylepšit věnováním, je možnost si nechat krátký text vygravírovat přímo na zadní část a to zdarma. Více o dárkovém balení a gravírování se dočtete na této stránce.

Co vás si bude zajímat nejvíce, jsou ceny. Zákazníka určitě potěší, že se Apple staví do cesty českým prodejcům APR a vytváří tak konkurenční prostředí, na druhou stranu žádné zázraky nečekejte. Nás asi nejvíce bude zajímat cena iPhone 4, která je stanovena na 14.490 Kč za 16GB a 16.990 Kč za 32GB model. Jak si můžete oveřit níže, u nás momentálně iPhone 4 seženete i levněji.

Apple iPhone 4 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPhone 4 32GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samozřejmosti je pak 14 denní možnost vrácení zboží od doručení zásilky a také to, že ceny v obchodě jsou včetně DPH. Pokud budete objednávat z online Apple Store a budete mít ať už kladné, nebo negativní zkušenosti, určitě nám napište váš komentář.

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=1091405626 Ondřej Chabr

  Ale ceny iPadu 2 jsou bezkonkurenční, méně nabízí jen obchody, které jsou „rozporuplné“!!

 • Marek

  Tak s tou cenou v e-shopu jste to kuci prestrelili mm? Davat sem cenu z Aukra od nejakyho prekupnika, ktery mi ani nevystavy doklad… Proste nejlevnejsi iPhone 4 z ,,opravdoveho,, e-shopu je na Heurece za 12 135 Kč

 • 1Kennymc

  Mozte mi povedat ci je mozne si nieco objednat zo slovenska a zaroven aj sem poslat?

 • Pingback: Alan

 • Pingback: Jason

 • Pingback: stanley