Apple Store: Česká republika už má oficiální online obchod

Čeští příznivci Apple si můžou slavnostně připít, protože v České republice dnes odstartoval oficiální online Apple Store. Co to znamená a jaké jsou výhody si povíme v tomto článku.

Čeští příznivci Apple si můžou slavnostně připít, protože v České republice dnes odstartoval oficiální online Apple Store. Co to znamená a jaké jsou výhody si povíme v tomto článku.

Online obchod, který najdete na adrese http://store.apple.com/cz/, nabízí zajímavé vychytávky. Kromě poštovného zdarma při objednávce nad 2.950 Kč (pokud se do této částky nevejdete, za poštovné zaplatíte 125 Kč) je možnost si nový produkt nechat dárkově zabalit za rozumný příplatek 99 Kč. Pokud chcete nový iPod nebo iPad vylepšit věnováním, je možnost si nechat krátký text vygravírovat přímo na zadní část a to zdarma. Více o dárkovém balení a gravírování se dočtete na této stránce.

Co vás si bude zajímat nejvíce, jsou ceny. Zákazníka určitě potěší, že se Apple staví do cesty českým prodejcům APR a vytváří tak konkurenční prostředí, na druhou stranu žádné zázraky nečekejte. Nás asi nejvíce bude zajímat cena iPhone 4, která je stanovena na 14.490 Kč za 16GB a 16.990 Kč za 32GB model. Jak si můžete oveřit níže, u nás momentálně iPhone 4 seženete i levněji.

Apple iPhone 4 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPhone 4 32GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samozřejmosti je pak 14 denní možnost vrácení zboží od doručení zásilky a také to, že ceny v obchodě jsou včetně DPH. Pokud budete objednávat z online Apple Store a budete mít ať už kladné, nebo negativní zkušenosti, určitě nám napište váš komentář.

6 comments
  1. Tak s tou cenou v e-shopu jste to kuci prestrelili mm? Davat sem cenu z Aukra od nejakyho prekupnika, ktery mi ani nevystavy doklad… Proste nejlevnejsi iPhone 4 z ,,opravdoveho,, e-shopu je na Heurece za 12 135 Kč

  2. Mozte mi povedat ci je mozne si nieco objednat zo slovenska a zaroven aj sem poslat?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Contre Jour: nový herní hit v App Store s perfektní hudbou

Následující článek

iPhone: pouzdro umožňující bezdrátové platby

Související články
Androidu
Číst více

Uživatelé Androidu přecházející na iPhone upřednostňují hodnotu před technologiemiAndroiduUživatelé Androidu přecházející na iPhone upřednostňují hodnotu před technologiemi

Mezi uživateli Androidu, kteří přecházejí na iPhone, se objevil zajímavý trend, přičemž většina kupujících upřednostňuje cenovou dostupnost před funkcemi. Nedávná analýza Consumer Intelligence Research Partners (CIRP) odhaluje, že významný segment lidí kupujících iPhone, který v daném čtvrtletí tvoří asi 15 % z celkového počtu kupujících, jsou bývalí uživatelé Androidu. Tito přeběhlíci tíhnou spíše ke starším modelům iPhone než k nejnovějším nabídkám.