iPhone 4S: prodej v ČR nabírá na obrátkách, cena začíná na 14 499

Nový iPhone 4S, který Apple představil tento týden, se v ČR a na Slovensku začne prodávat 28.10.2011, proto už nyní chtějí obchodníci na předprodeji “ulovit” co nejvíce zákazníků. Většinu potencionálních zájemců určitě zajímá cena, která asi nejvíce ovlivní rozhodování zda koupit “čtyřku”, nebo nový model. Podívejte se na aktuální předprodejní ceny v českých obchodech.

Nový iPhone 4S, který Apple představil tento týden, se v ČR a na Slovensku začne prodávat 28.10.2011, proto už nyní chtějí obchodníci na předprodeji “ulovit” co nejvíce zákazníků. Většinu potencionálních zájemců určitě zajímá cena, která asi nejvíce ovlivní rozhodování zda koupit “čtyřku”, nebo nový model. Podívejte se na aktuální předprodejní ceny v českých obchodech.

Jak si můžete všimnout v porovnání cen, nejlevnější 16GB model začíná na ceně okolo 14,5 tisíce Kč. 32GB model pak seženete za 16.599 Kč a cena iPhone 4S s největší kapacitou, tedy 64GB, seženete za 19.599 Kč. Nutno ale podotknout, že se ceny v obchodech dost liší a jde pouze o “hrubý nástřel”. Cena novinky s nejmenší pamětí kolísá od již zmíněných 14.499 Kč, až po astronomických 18.999 Kč s DPH.

Apple iPhone 4S 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPhone 4S 32GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPhone 4S 64GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Jistě vám nemusím připomínat, že nejrazantněji do ceny na českém i slovenském trhu promluví Apple Online Store, který prozatím o cenách dle očekávání mlčí. Osobně bych doporučoval s nákupem iPhone 4S ještě počkat a nenechat se zlákat předprodejem obchodníků, protože cena v oficiální obchodě bude patřit určitě k těm nejnižším. Je dost možné, že Apple navíc nabídne dopravu zdarma, což by mohl být další bič na naše e-shopy. Nechme se překvapit. Ceny nového iPhone 4S pro vás budeme i nadále bedlivě sledovat.

92 comments
 1. Podle mne nadpis je zavádějící, protože žádná oficiální cena není určena, takže nelze napsat cena začíná…
  2 věc co mne bodla do očí: “Je dost možné, že Apple navíc nabídne dopravu zdarma…”. Apple určitě bude zasílat iPhone 4S bez poštovného, protože zdarma zašle objednávky nad 2950 Kč, což bude iPhone určitě splňovat 🙂

  1. Hned v prvním souvětí anotace se píše, že prodej odstartuje 28.10., tak v tom až takový problém nevidím.

   1. Nemate pravdu.

    “Přídavné jméno potenciální je definováno jako možný, uskutečnitelný. Přestože v Akademickém slovníku cizích slov se objevuje i varianta potencionální (jako řidší podoba slova potenciální), Slovník spisovné češtinyi Pravidla českého pravopisu uvádí jako jedinou variantu tvar potenciální.”

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Blog: iPhone 4S není v žádném případě zklamání

Následující článek

Apple: nikdy neodvysílaná reklama se Stevem Jobsem

Související články

Spekulace: dotykový iPod Nano a dálkové ovládání nové iTV

S tím, jak se Apple Media Event přibližuje (je naplánována na 1. září), se začínají více a více rojit zůzné zvěsti a domněnky, co přesně Steve Jobs ve středu představí. Podrobněji se podíváme na dvě z nich - na dotykový displej, který se má objevit v nové generaci iPodu nano, a také na fámy okolo dálkového ovládání nové iTV, která má být poháněna iOS, tedy stejným systémem, který běží na našich iPhonech.

iOS 4.1 na iPhone 3G: zrychlení systému je výrazné! (video)

Nový iOS 4.1 je jeden z neočekávanějších updatů iOS vůbec, a to především díky velice pomalé verzi 4.0 na modelech 3G. Z vlastní zkušenosti vím, že model 3G "4ku" absolutně nezvládá a funguje téměř stejně (ne)kvalitně, jak Windows Vista. Pro ty, kteří nedočkavě vyhlíží iOS 4.1, tu máme video-porovnání iPhone 3G s iOS4.0 a iOS4.1.

Kompletní informace: Prezentace Apple o problémech iPhone 4!

Na včerejší tiskové konferenci Apple konečně rozluštil hádanku o problémech s anténou v novém iPhone 4. Fakta, které Steve Jobs odprezentoval, dávají jasně najevo, že se problém nebude až tak "horký" a že se týkal pouze několika málo uživatelů. Přečtěte si o výjmečné prezentaci, na které mimo jiné Apple prozradil, že ke všem iPhone 4 dá svůj Bumper kryt zdarma!