iphone 13 leak

Známe datum představení a začátku prodeje iPhone 13.

Tisková konference, na které Apple představí nové iPhony se nezadržitelně blíží. Jako každý rok ji i letos očekáváme na podzim. Jaké je ale přesné datum představení nových produktů? To nám prozradil známý leaker.

Jon Prosser, známý Apple leaker za Front Page Tech, uvedl, že představení letošních iPhonů (s číslem 13) se odehraje 17. září 2021. Ve stejný den také začnou předobjednávky. Do rukou prvních šťastvlivců se mají dostat přesně o týden později, tedy v pátek 24. září.

Stejná data potvrzuje i dřívější únik na čínském portálu Weibo. Tam se objevily screenshoty z čínského e-shopu, který omylem nabízel k objednávce modely iPhone 13. Ten uváděl stejné datum možné předobjednávky. Oproti loňskému roku bychom letos měli mít možnost objednávat nové iPhony všech kategorií. Loni měly „Pro” varianty značné zpoždění.

Očekávat můžeme stejně jako loni 4 varianty nového modelu, a sice iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro a 13 Pro Max. Na stejném eventu bychom se mimo iPhonů měli dočkat i další generace AirPods (3), která přinese zejména nový design, inspirovaný u AirPods Pro.

Zdroj: Front Page Tech

Předchozí článek
swappie

Do Česka přichází finský startup Swappie. Nabízí repasované iPhony za výborné ceny.

Následující článek

Klávesové zkratky

Související články

Soutěž: vyhrajte Apple iPad 2 3G v našem vědomostním kvízu!

V recenzi magického tabletu z dílny Apple jsme vám prozradili, že si o iPad 2 3G 16GB brzy zasoutěžíme. Co myslíte, je ta pravá chvíle dát jednomu z vás novou jablečnou hračku za 14.500 Kč? Za vaše souhlasné kývání před monitorem ale iPad 2 nezískáte. Vyhrát může jen jeden, proto jsme si pro vás připravili vědomostní kvíz z historie značky Apple. Tak hurá do toho!

iPhone 5: Apple naznačuje, jak bude vypadat

Novinky o iPhonu 5 nejsou v poslední době ničím zvláštním. Bohužel se ale stále setkáváme s protichůdnými názory, kde by podle jednoho článku měl nový jablečný telefon vypadat úplně stejně jako jeho předchůdce, iPhone 4, ale také názory, které zaručují jednu z největších změn v historii iPhonu — mezi které patří například větší displej, který již od první generace iPhonu zůstává na pro někoho už nedostačujících 3,5".