iPhone 13 a jeho velký únik. Čekáme 4 varianty a 120Hz displej.

Jako již každý rok, tak i letos se nám pomalu ale jistě dávají dohromady dílky z mozaiky úniků k chystané řadě iPhone 13. Ty očekáváme opět na podzim a letos nemají přinést tak zásadní změny. Zde je vše, na co se u nových iPhonů 13 můžete těšit.

Jako první všechny zaujme design. Ten se velkých změn nedočká, jelikož loni na podzim proběhla velká aktualizace designu celé řady. Apple to ale nenechá jen tak a vždy nechává zákazníky, aby mohli dát najevo, že vlastní právě ten nejnovější model. Takovou změnu dočká rozmístění fotoaparátů u dvou levnějších modelů. Modely Pro naopak budou mít jednu z čoček nepatrně menší.

Řada jako taková bude velmi podobná té od modelů 12. Tedy iPhone 13 mini s 5,4” displejem, iPhone 13 a 13 Pro s 6,1” displejem a nejvyšší iPhone 13 Pro Max s 6,7” displejem. Všechny zobrazovače navíc mají být technologie OLED a dočkat se mají konečně i 120Hz obnovovací frekvence.

S displejem souvisí i FaceID a notch, ve kterém je umístěno. Ten – doufejme – bude po několika letech menší a bude tak méně zavazet. Změny se dočká i ultraširoká čočka v iPhonu 13 Pro (Max). Ta má přinést světelnost f/1.8 (namísto f/2.4) a automatické ostření. Všechny modely iPhonu 13 pak mají přinést funkci portrétního režimu při natáčení videa. Tu sice konkurence již nějakou dobu má, ale nejedená se o bůhvíjak kvalitní výsledky.

Zdroj: 9to5mac

Předchozí článek

Senzory tělesné teploty pro Apple Watch se vyvíjí už minimálně 2 roky

Následující článek
apple glass

Apple Glass by mohly umístit virtuální ovládací prvky do ruky nositele

Související články