swappie

Do Česka přichází finský startup Swappie. Nabízí repasované iPhony za výborné ceny.

Pokud sháníte iPhone ve výborném stavu, ale nechcete za něj dávat astronomické částky, Swappie je možná ideální cestou. Nabízí totiž repasované telefony, které prošly detailní kontrolou.

Na internetu lze telefon (resp. iPhone) sehnat velmi levně, ale mnohdy se (zejména na bazarech) může jednat o podvod. V tom lepším případě iPhone dorazí, ale v mnohem horším stavu, než jste očekávali. Právě tato zkušenost byla impulzem dvěma Finům, kteří se rozhodli založit firmu na repas telefonů. Jejich firma Swappie se rozrostla rychlostí blesku a nyní kromě 15 zemí v Evropě vstupuje i do Česka.

Na Swappie zakoupíte profesionálně repasované iPhony a to se zárukou funkčnosti i dobrého vnějšího stavu. Pokud chcete ušetřit ještě víc, na webu si lze navolit i stav telefonu, na výběr je mezi „přijatelný,” „dobrý” a „výborný.” To nejzajímavější je ale cena iPhonů. Vezměme si kupříkladu iPhone X ve variantě 64 GB a výborném stavu. Zatímco na Swappie jej pořídíte už od 9.890 Kč, konkurence jej repasovaný nabízí od 12.499 Kč. Kromě koupě můžete na Swappie i prodat svůj starý iPhone, který bude následně zrepasován a nabídnut dál.

Swappie ve své tiskové zprávě navíc uvádí svou šetrnost k životnímu prostředí. Ta vzniká přirozeně jejich činností, kdy repasem starého telefonu vzniká mnohem méně emisí než při výrobě nového. V žebříčku magazínu The Next Web byli uvedeni jako „jeden z devíti nejlepších evropských start-upů, které pracují na zelenější budoucnosti.”

Zdroj: Swappie (TZ)

Předchozí článek

Globální nedostatek čipů může způsobit obtížnější dostupnost iPhonů 13 a nových iPadů

Následující článek
iphone 13 leak

Známe datum představení a začátku prodeje iPhone 13.

Související články