AirPods 3

Příchod AirPods 3 můžeme očekávat začátkem podzimu.

AirPods jsou u uživatelů iPhonů velmi oblíbeným produktem. Popularitě mimo jiné napomohlo vynechání klasických drátových sluchátek z balení iPhonu a uživatelům tak nezbývalo nic jiného, než si AirPods pořídit. Letos se dočkáme už 3. řady těchto sluchátek.

Podle zdrojů serveru DigiTimes má výroba 3. generace AirPods začít již v srpnu, představení se pak očekává začátkem září. To také naznačuje, že se jejich představení dočkáme na stejné (online) konferenci, na kterém budou představeny nové iPhony řady 13.

AirPods 3 unik

Největší změnou, kterou můžeme u AirPods 3 očekávat, je rozhodně radikální změna designu. Podle dřívějších úniků bude Apple čerpat inspiraci designu u AirPods Pro. Krabička tak bude spíše širší než vyšší a samotná sluchátka budou mít kratší nožičku a hlava bude více zploštělá a vytvarovaná pro pohodlnější nošení. 

Pravděpodobně bude vylepšena i kvalita zvuku a možná se dočkáme i nového čipu, to jsou však všechny novinky, které generace AirPods 3 nabídne. Změna je ale na místě. Podle serveru Nikkei Asia firma Apple požádala výrobce už na jaře o snížení výroby AirPods 2 o 25 % – 30 %. Prodeje těchto sluchátek totiž klesají a Apple musí udělat vše pro to, aby zase mírně stouply.

Zdroj: MacRumors

Předchozí článek

iPhone 13 Pro se ukáže v nových barvách, například v Sunset gold

Následující článek

FaceID během pár let přijde na všechny iPady, Macy i iPhony.

Související články

Flight Control HD: nejdříve na Steamu, pak na Mac AppStore

Firemint, vývojář oblíbených her jako Real Racing či Flight Control nyní oznámil, že připravovaná casual hra Flight Control HD, velmi oblíbená na iOS zařízeních, bude dostupná jak pro Mac, tak i pro PC. O verzi pro Mac se již nějakou dobu ví a počítalo se, že se Flight Control objeví exkluzivně na Mac AppStore, který byl měl být dostupný někdy okolo ledna.