AirPods 3

Příchod AirPods 3 můžeme očekávat začátkem podzimu.

AirPods jsou u uživatelů iPhonů velmi oblíbeným produktem. Popularitě mimo jiné napomohlo vynechání klasických drátových sluchátek z balení iPhonu a uživatelům tak nezbývalo nic jiného, než si AirPods pořídit. Letos se dočkáme už 3. řady těchto sluchátek.

Podle zdrojů serveru DigiTimes má výroba 3. generace AirPods začít již v srpnu, představení se pak očekává začátkem září. To také naznačuje, že se jejich představení dočkáme na stejné (online) konferenci, na kterém budou představeny nové iPhony řady 13.

AirPods 3 unik

Největší změnou, kterou můžeme u AirPods 3 očekávat, je rozhodně radikální změna designu. Podle dřívějších úniků bude Apple čerpat inspiraci designu u AirPods Pro. Krabička tak bude spíše širší než vyšší a samotná sluchátka budou mít kratší nožičku a hlava bude více zploštělá a vytvarovaná pro pohodlnější nošení. 

Pravděpodobně bude vylepšena i kvalita zvuku a možná se dočkáme i nového čipu, to jsou však všechny novinky, které generace AirPods 3 nabídne. Změna je ale na místě. Podle serveru Nikkei Asia firma Apple požádala výrobce už na jaře o snížení výroby AirPods 2 o 25 % – 30 %. Prodeje těchto sluchátek totiž klesají a Apple musí udělat vše pro to, aby zase mírně stouply.

Zdroj: MacRumors

Předchozí článek

iPhone 13 Pro se ukáže v nových barvách, například v Sunset gold

Následující článek

FaceID během pár let přijde na všechny iPady, Macy i iPhony.

Související články