Řada iPhone 15 Pro se může pochlubit titanovým rámem, haptickými tlačítky a 8 GB RAM

Další řada telefonů iPhone Pro od společnosti Apple může získat významné vylepšení, včetně 12megapixelového periskopového objektivu.Očekává se, že iPhone 15 bude uveden na podzim na Apple Event v roce 2023 a analytici již začali předpovídat další generaci smartphonů Apple. Ve výzkumné zprávě pro hongkongskou investiční společnost Haitong International Securities analytik Jeff Pu nastínil svá očekávání ohledně řady iPhone 15.

Co lze od tohoto modelu očekávat?

Věří, že iPhone 15 a iPhone 15 Plus se budou chlubit 3-skládaným snímačem a 48megapixelovým širokoúhlým objektivem. To je pozoruhodné, protože by to byl stejný fotoaparát jako v modelech iPhone 14 Pro. V souladu s tradicí nebudou mít základní modely iPhone 15 teleobjektiv ani skener LiDAR.

Také říká, že iPhone 15 bude obsahovat USB-C spíše než proprietární port Lightning společnosti Apple. Tato myšlenka byla předpovězena jinými analytiky, jako je Ming-Chi Kuo. Pokud jde o iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max vyšší třídy, Pu očekává, že Apple přidá 12megapixelový periskopový objektiv zaměřený na vylepšený optický zoom. Kuo také podpořil přidání periskopické čočky do řady Apple iPhone 15 Pro.

Pu předpovídá, že řada iPhone 15 Pro bude mít tlačítka hlasitosti a napájení poháněná Taptic Engine. Očekává se, že iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max budou mít čip A17 postavený pomocí 3nanometrové technologie TSMC, 8 gigabajtů RAM a nový titanový rám.

Předchozí článek

L'Oreal Magic Brow vám s pomocí iPhonu vytiskne obočí

Následující článek

Indie může vyloučit AirPods a Apple Watch od pravidel nabíječky USB-C

Související články

Nový MacBook Air: vydání se znovu posouvá, čeká se na Lion

Pokud patříte mezi lidi, kteří netrpělivě čekají na nový MacBook Air, pak pro Vás mám špatnou zprávu. Původně se nový MacBook Air měl objevit již na konci tohoto měsíce, čehož se chytla většina zahraničních serverů. Nestalo se ale tak a vypadá to, že vydání nového MacBooku Air je "natáhováno" ne kvůli nějakým problémům ve výrobě, ale spíše z důvodu vydání nového operačního systému od Apple - OS X Lion.