Řada iPhone 15 Pro se může pochlubit titanovým rámem, haptickými tlačítky a 8 GB RAM

Další řada telefonů iPhone Pro od společnosti Apple může získat významné vylepšení, včetně 12megapixelového periskopového objektivu.Očekává se, že iPhone 15 bude uveden na podzim na Apple Event v roce 2023 a analytici již začali předpovídat další generaci smartphonů Apple. Ve výzkumné zprávě pro hongkongskou investiční společnost Haitong International Securities analytik Jeff Pu nastínil svá očekávání ohledně řady iPhone 15.

Co lze od tohoto modelu očekávat?

Věří, že iPhone 15 a iPhone 15 Plus se budou chlubit 3-skládaným snímačem a 48megapixelovým širokoúhlým objektivem. To je pozoruhodné, protože by to byl stejný fotoaparát jako v modelech iPhone 14 Pro. V souladu s tradicí nebudou mít základní modely iPhone 15 teleobjektiv ani skener LiDAR.

Také říká, že iPhone 15 bude obsahovat USB-C spíše než proprietární port Lightning společnosti Apple. Tato myšlenka byla předpovězena jinými analytiky, jako je Ming-Chi Kuo. Pokud jde o iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max vyšší třídy, Pu očekává, že Apple přidá 12megapixelový periskopový objektiv zaměřený na vylepšený optický zoom. Kuo také podpořil přidání periskopické čočky do řady Apple iPhone 15 Pro.

Pu předpovídá, že řada iPhone 15 Pro bude mít tlačítka hlasitosti a napájení poháněná Taptic Engine. Očekává se, že iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max budou mít čip A17 postavený pomocí 3nanometrové technologie TSMC, 8 gigabajtů RAM a nový titanový rám.

Předchozí článek

L'Oreal Magic Brow vám s pomocí iPhonu vytiskne obočí

Následující článek

Indie může vyloučit AirPods a Apple Watch od pravidel nabíječky USB-C

Související články

Rage (HD): 3D střílečka s nejlepší grafikou současnosti

Když jsem vám před dvěma týdny psal preview o hře Infinity Blade a označil jí za nejlépe graficky vydařenou hru pro iOS těchto Vánoc, šeredně jsem se zmýlil. Zakladatel id Software (ano, ti, kteří stvořili legendární Doom a Quake) John Carmack totiž v těchto dnech vydal hru s názvem Rage, která má všem dosavadním střílečkám na iPhone, iPod i iPad nakopat zadek!