Vuvuzela: Vyberte si tu pravou pro váš iPhone!

Mistrovství světa ve fotbale je teprve na počátku, ale už nyní je trubka Vuvuzela symbolem šampionátu. Poradíme vám, jak udělat z iPhone svou vlastní Vuvuzelu!

Mistrovství světa ve fotbale je teprve na počátku, ale už nyní je něčím charakteristické na dlouhou dekádu dopředu. Vuvuzela vydávající zvuk jako sršní hnízdo nebo stádo troubících slonů rozdělila svět na ty co ji milují a hlavně na ty, co ji nenávidí. Přesto například v Česku jsou všechny vuvuzely v internetových obchodech beznadějně vyprodané. Mánie vuvuzel přišla i do AppStore – můžete si ji stáhnout do vašeho iPhone/iPod Touch a troubit jako na fotbalovém stadionu. Aplikací je několik, kterou se ale vyplatí stáhnout?

Pocket Vuvuzela

Pocket Vuvuzela nabízí na výběr vuvuzely v různých barevných kombinacích podle vlajek zúčastněných států. Rámus vytváříte buď třepáním iPhonu nebo stisknutím a držením míče dole pod vuvuzelou. Na výběr máte ze 4 druhů kvílení vuvuzely. Aplikaci můžete stahovat zde zdarma.

Virtual Vuvuzela

Tato aplikace je podobná té první, rozdílem je hezčí design trubek, pro spuštění zvuku musíte ťukat do displeje, třepat iPhonem nebo i přímo do něj foukat. Nevýhoda je taková, že u verze zdarma se zvuk line pouze z reproduktoru pro hovory. Abyste mohli kvílet přes reproduktor klasický nebo skrze vaše domácí či automobilové reproduktory zapojené přes jack do vašeho iPhonu, musíte koupit MAX verzi v hodnotě 0,79 euro.

Vuvuzela 2010

Do třetice všeho dobrého tu máme Vuvuzelu 2010, která je z tohoto výběru pravděpodobně nejlepší volbou. Na výběr nemáte země, nýbrž dresy podle barev. Vuvuzela se zbarvuje podle vašeho výběru. Troubení odstartujete klapáním po displeji nebo štěrcháním iPhonu. Největším plusem této aplikace je to, že je zdarma a samotný zvuk je nejpodobnější tomu prvému jak ho známe z TV. Jen dávejte pozor, ať si nezničíte váš reproduktor na vašem iPhonu, takže všeho s mírou :D. Doporučuji zapojovat do jacku a pouštět přes reproduktory externí. Aplikaci Vuvuzela 2010 můžete zdarma stahovat zde.

Jaký je váš názor na vuvuzelu? Vytváří skvělou atmosféru nebo ničí toto mistroství světa? Na aplikace i přímo na vuvuzely se nám můžete vyjádřit do komentářů.

12 comments
  1. Proti vuvuzele jako takové nic nemám, ale to by na ni nesměli černoši bzučet nepřetržitě od začátku do konce. Naštěstí se dá slušně odfiltrovat nastavením ekvalizéru…

  2. Proti vuvuzele jako takové nic nemám, ale to by na ni nesměli černoši bzučet nepřetržitě od začátku do konce. Naštěstí se dá slušně odfiltrovat nastavením ekvalizéru…

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 4: 600.000 kusů za 1 den, Apple Store zkolaboval!

Následující článek

FIFA World Cup 2010: Sleva z 5,49€ na 0,79€, neváhejte!

Související články

Jelly Invaders: zachraňte planetu před invazí želé

Invaze může mít mnoho podob - v reálném světě ji nejčastěji provádí vojáci, zatímco ve hrách především zombie a jiné zmutované existence. Právě kvůli jisté monotónnosti, do které vývojáři her upadli, se každý hráč zaraduje, jakmile může střílet, ničit a zabíjet něco jiného než zaběhnuté typy nepřátel - v dnešní hře Jelly Invaders tomu tak bude, protože budeme zabíjet něco velice neobvyklého - želé.