Word Lens: Slovník z budoucnosti!

Nový slovník Word Lens od Quest Visual dokáže v reálném čase pomocí zabudované kamerky ve vašem iPhone 4 nebo 3GS překládat slova ! Mrkněte na video!

Nový slovník Word Lens od Quest Visual dokáže v reálném čase pomocí zabudované kamerky ve vašem iPhone 4 nebo 3GS překládat slova ! Mrkněte na video!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h2OfQdYrHRs[/youtube]

Slovník umí prozatím překládat z angličtiny do španělštiny nebo naopak. Důležité je aby text byl čistě natisknutý, ručně psané texty zatím překódovat neumí. K překládání nepotřebujete připojení k internetu, vše je čistě pomocí aplikace.

Ve zkušební verzi jsem měl možnost vyzkoušet tuto technologii v podobě převracení slov, takže text vidíte pozpátku.

A nyní ten samý text překódovaný v reálném čase pozpátku přes aplikaci:

Aplikace vypadá velice zajímavě a pro nás bude zajímavá, pokud přijde podpora více jazyků (hlavně jazyka českého). Budeme vás informovat. Pokud chcete vyzkoušet zkušební verzi zdarma, máte ji zde.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

AppShopper: zlaté prasiatko pre vaše aplikácie

Následující článek

Výprodej: Gameloft zlevnil skvělé hry pro iPhone a iPad na 0,79€

Související články

Angry Birds Halloween: Jsou zpět a zase naštvaní!

Angry Birds se staly obrovským hitem na AppStore (recenze zde), proto bylo pokračování jen otázkou času. Autoři se rozhodli využít téma blížícího se Halloweenu a zakomponovali ho šikovně do hry. Kdože to je zpět? Ptáci! A na koho jsou naštvaní? Na prasátka! A cože to slaví? Halloween!